DOLAR/EURO YÜKSELDİ

Ynt: DOLAR/EURO YÜKSELDİ

Bence de ithal traktör satışları düşer.Ben 2.elde de bir hareketlenme bekliyorum.Bunun yanı sıra yerli traktör üreticilerinin yüksek beygirli traktör üretmeleri ile birlikte ithal traktörlerin darbe aldığını düşünüyorum.yerli makineler satışlarına devam eder.

bence mf bu fiyatlardan fazla etkilenmeyecektir. demek istediğim mf bir tarafa mccormick, claas, kubota, valtra gibi markalar bir tarafa. bence mf fazla etkilenmeyecektir. çünkü mf türkiyenin kırmızı traktörü olarak bilindiği için fiyatları yükseldiğindede çifçimiz mf ye sahip çıkacaktır. zaten duyduğum bazı duyumlara göre agco şirketi bu fiyatları göz önüne alarak büyük oranda zam yapmayacaktır.

rojhat_90 link=topic=71372.msg823327#msg823327 date=1389135072' Alıntı:
bence mf bu fiyatlardan fazla etkilenmeyecektir. demek istediğim mf bir tarafa mccormick, claas, kubota, valtra gibi markalar bir tarafa. bence mf fazla etkilenmeyecektir. çünkü mf türkiyenin kırmızı traktörü olarak bilindiği için fiyatları yükseldiğindede çifçimiz mf ye sahip çıkacaktır. zaten duyduğum bazı duyumlara göre agco şirketi bu fiyatları göz önüne alarak büyük oranda zam yapmayacaktır.
sahip çıkılmalı zaten abi mf başkadır