Hangi internet?

Yaklaşık bir aydır internet araştırması yapıyorum. Fiyatlar uçmuş. Yalın internet alacak olursan, 10 tl, 13 tl yalın internet ücreti, Deli Dumrul hesabı, Sınırsız internet 70 liraya çıkıyor. 70 lira internet için çok fahiş bir ücret. üstelik 24 ay taahhüt. Sununda 6 gb vodafonda karar kıldım. 30 tl 12 ay taahhüt. Mahallede fiber alt yapı çalışmaları var. Bir sene sonra belki fiber net ' e geçerim.
Siz hangi interneti kullanıyorsunuz? Fiyat ve performanstan memnun musunuz?

Ynt: Hangi internet?

smile kotasız kullanıyorum 55 lira + 2.5 lira modem parası ödüyorum toplam 57.5 internetin performansı beni tatmin ediyor genelde dizi film izlerim ve nette siteleri gezerim programdır oyundur falan nerdeyse hiç indirmem film ve dizi izlerken takılma falan olmuyor aylık 50 60 gb download yapıyorum

smile adsl de şuan kampanya var 12 ay boyunca 63 liralık kotasız 12 ay boyunda %50 indirim fiber olan kotasızda 69 liralık olan 12 ay boyunca %50 indirimle 34.5 diğer kotalılarda indirim var ama ben kotalı kullanmayı tavsiye etmiyorum kotasız kullanın rahat rahat kota derdiniz olmadan internette dolaşın

Ynt: Hangi internet?

sabit yerleşim yerim olmadığından 4 yıldır vodafone 3g modem kullanıyorum, o zamanlar 8liraya sınırsız internet veriyordu hız düşümlü tabiki su anda aboneligim devam ediyor 11liraya sınırsız ama hız düşümlü olduğu için yavaş yine de tatmin ediyor beni internette haber okumaya facebook twitter yapmaya yetiyor ayrıca hesaplı da. Şu an için abonelik kaydı almıyor tarife ama bölgenizde avea alt yapısı güçlü ise Pttcell de buna benzer bi tarife mevcuttu en son.