YENİ VALTRA ALDIM İYİMİ ETTİK KÖTÜ ETTİK

Ynt: YENİ VALTRA ALDIM İYİMİ ETTİK KÖTÜ ETTİK

hoşgeldiniz forum a emin ünal da aynı motordan bendede var demişti çekişini çok ovuyodu diger motorlar tozuna yetişemez diyodu fakat yakıt konusunda biraz yakıyomus sanırsam.

sitemize hoş geldiniz.
bizim köyde yeşillerinden de var yerli üretim de var. yeşiline farklı farklı şoförler bindi yıllarca, hiç bişey olmadı çok sağlam ve çekişli diyorlar. yerlilerinden de bi sıkıntı duymadım

sessizlik6638 link=topic=71405.msg823450#msg823450 date=1389186057' Alıntı:
cümleten slm.aley. ARKADAŞLAR BEN YENİ ÜYEYİM.YENİ 2006 MODEL A95 3300 SAATTE YEŞİL AVRUPA VALTRA ALDIM AMA. MOTOR HAKKINDA YORUM ALMAK İSTİYORUM KULLANAN VARDIR İŞHALLAH. PULLUK ALCAM AMA EN UYGUN PULLUK HANGİSİ OLUR.
hayırlı olsun traktör için. pulluk her yörede, kişinin pullukla sürüm derinliği, pulluğu ne zaman kullandığı farklıdır. o sebeple bunun en iyi yolu deneme yanılmadır. birilerinden biraz para ile ödünç pulluk alıp dene, 5 li, 4 lü neyse artık. saygılar...

Hayırlı uğurlu olsun.ALLAH utandırmasın.Çok güzel traktör...
Eğer sadece ağır işte kullanacaksınız çok verimli bir traktör.Ama ara işlerde(hafif) işlerde çok aşırı yakıyor.
Bizde 4 sene kullandık 4800 saat civarı kullandık pek bir sıkıntı yaşamadık.Yüksek vites ile 17-18 gazda güzel verimli sürüm yapabilirsiniz :)
Eğer yakıtta sıkıntı yaşarsanız direk pompayı ayarlatın.Bunlar dışında çok güzel traktör.Hidrolik hassasiyetine diyecek yok zaten.
5 Li 13 Numara pulluk ideal olur diye düşünüyorum.

ben kullanmadım ama en yakın arkadaşım kullandı a 95 yuro 3 mu neydi heybetli diye traktör 5 li 13 taktı toprak sert ve taşlı genelde bizde taraktörün arka kollar çeki yerleri yag pompaları filan hepsini dagıttı. değistirmek zorunda kaldı traktörü. heybetine güvnme dedik hep ama dınlemedi. sonra sunu dedi turk montajda sadece motur kısmı çok ii geresini at gitsin dedi. sonra onu verip class aldı. yani hayırlı ugurlu olsun ma heybetine guvenme pek derim uzun sure kullancam diyosan

HERKESE TEŞEKKÜRLER COK SAĞOLUN MEMNUN OLDUM
SİTENİN YENİ ÜYESİYİM YORUMLARI YENİ GÖRDÜM CEVABI GEC VERDİM KUSURA BAKMAYIM.
BENİM ŞU TEREDTÜTÜM OLDU. SATILIRKEN ZOR SATILIR DEDİLER.AMA ALDIM YENİDE
COK MEMNUNUM
48000 ALDIM

sessizlik6638 link=topic=71405.msg959742#msg959742 date=1421658112' Alıntı:
HERKESE TEŞEKKÜRLER COK SAĞOLUN MEMNUN OLDUM
SİTENİN YENİ ÜYESİYİM YORUMLARI YENİ GÖRDÜM CEVABI GEC VERDİM KUSURA BAKMAYIM.
BENİM ŞU TEREDTÜTÜM OLDU. SATILIRKEN ZOR SATILIR DEDİLER.AMA ALDIM YENİDE
COK MEMNUNUM
48000 ALDIM

Hayırlı olsun model yılı we model kodu nedir, birde kaç saatte aldığınız traktör?

ben 3300 saat te aldım 2006 model a95 yeşil şanzuman 16+8 yani bucuklu şanzıman
abimde yeni aldı 2250 saat te maliyeti 48000 tl oldu onunkide aynı benimki ile
ama abimin motoru benimkinden temiz en kısa sürede foto atacam
mükemmel cekiçişi var mükemmle yakıtı az pancar yerinde 2 litre yaktı normal nadan ise 1,7 yaktı

sessizlik6638 link=topic=71405.msg959812#msg959812 date=1421672538' Alıntı:
ben 3300 saat te aldım 2006 model a95 yeşil şanzuman 16+8 yani bucuklu şanzıman
abimde yeni aldı 2250 saat te maliyeti 48000 tl oldu onunkide aynı benimki ile
ama abimin motoru benimkinden temiz en kısa sürede foto atacam
mükemmel cekiçişi var mükemmle yakıtı az pancar yerinde 2 litre yaktı normal nadan ise 1,7 yaktı
Fotoğrafları ve videoları bekliyoruz