SERT VİTEZ GEÇİŞ SORUNU

köye gittiğimide traktrü çalıştırdım vitezler sert geçiyor aslında yazdan beri varda bu sorun çokda takmadım genelde 1 den 2 ye geçince oluyor bunun sebebi ne acaba ?

Ynt: SERT VİTEZ GEÇİŞ SORUNU

vites kutusuda problemin sekromenj olmadığı için illaki zorlucak ama zamanla dahada sertleşir yüksükler vaardır bu kutuda o vitesin yüksüğü yani pul gibi bişey değişmesi gerek

1 ve 2 vıtesler de senkromec olmuyabılır 3 ve 4 varsa kolay gecer cıft suruncede yagın ısınmasından dolayı da sert gecebılır ama bılmıyorum sen yınede bi reduktorcuye gozuk. ok-*-s

Compact link=topic=71428.msg830714#msg830714 date=1390164215' Alıntı:
1 ve 2 vıtesler de senkromec olmuyabılır 3 ve 4 varsa kolay gecer cıft suruncede yagın ısınmasından dolayı da sert gecebılır ama bılmıyorum sen yınede bi reduktorcuye gozuk. ok-*-s
ozvatan38 link=topic=71428.msg830712#msg830712 date=1390163601' Alıntı:
vites kutusuda problemin sekromenj olmadığı için illaki zorlucak ama zamanla dahada sertleşir yüksükler vaardır bu kutuda o vitesin yüksüğü yani pul gibi bişey değişmesi gerek

bahqar gelseydi bir göstereceğim traktörü zaten öle çok sert deyilde dier traktörleri kullandığında biraz sert geliyor özelliklede 2 ye atınca oluyor