deutz fahr agroplus

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Deutz almayı düşünüyorum. daha öncesinde de 62 ' lik deutz kullandım ve yakıt çekiş anlamında çok memnundum. Şu anda ise agroplus modellerini beğeniyorum. Bu modellerin türkiye satışı var mıdır? Benimle bu konuda öneri ve görüşlerinizi payşır mısınız? yada 75-85 hp arası önerebileceğiniz avrupa deutz modelleri hangileridir?

Ynt: deutz fahr agroplus

deutz yeni modelleri tabiki türkiyede yaygın bir bayi ağıyla satışta ve gene deutz kalitesi ver 80-90 hp ' de ve üzerinde.
eğer yakınlarında satıcısı yoksa fabrikanın balıkesir telefonunu ara sana yardımcı olurlar..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71448.msg847544#msg847544 date=1392494688' Alıntı:
deutz yeni modelleri tabiki türkiyede yaygın bir bayi ağıyla satışta ve gene deutz kalitesi ver 80-90 hp ' de ve üzerinde.
eğer yakınlarında satıcısı yoksa fabrikanın balıkesir telefonunu ara sana yardımcı olurlar..
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Konuyu epey önce açmıştım. Kısa süre önce de same explorer 3 90 ithal olandan aldım. deutz ' la da pek fark yok saten.

emrahduan link=topic=71448.msg847555#msg847555 date=1392495367' Alıntı:
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Konuyu epey önce açmıştım. Kısa süre önce de same explorer 3 90 ithal olandan aldım. deutz ' la da pek fark yok saten.
boşa kürek sallayan bizler sana hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi sunarız....
ayrıca şu sameden birkaç iç dış foto borcun olsun at burayada bakalım olurmu emrah..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71448.msg847588#msg847588 date=1392496963' Alıntı:
boşa kürek sallayan bizler sana hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi sunarız....
ayrıca şu sameden birkaç iç dış foto borcun olsun at burayada bakalım olurmu emrah..
Bende hepinize teşekkürlerimi sunar fotoların same bölümünde explorer 3 90 başlığıyla görebileceğinizi bildirmek isterim ;) ;)

emrahduan link=topic=71448.msg847611#msg847611 date=1392497706' Alıntı:
Bende hepinize teşekkürlerimi sunar fotoların same bölümünde explorer 3 90 başlığıyla görebileceğinizi bildirmek isterim ;) ;)
gene öne geçtin emrah senle başa çımanın bi yolu varmı diye sorar resimlerine bakacağıma söz veririrm kardeşim:)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71448.msg847616#msg847616 date=1392498090' Alıntı:
gene öne geçtin emrah senle başa çımanın bi yolu varmı diye sorar resimlerine bakacağıma söz veririrm kardeşim:)
Ben öndeydim abi ekim ayından beridir bu forumda araştırıp duruyorum. Gün gün yorumlarınızı takip ediyorum deutz same kullananların. 15 sene deutz kullanınca bunların hastası oluyo insan. Nerde olsa deutz ' le ilgili bişey takip eder araştırırım. :) samede yeni favori artık ne de olsa deutz ' le aynı firma aynı mal.

emrahduan link=topic=71448.msg847859#msg847859 date=1392549881' Alıntı:
Ben öndeydim abi ekim ayından beridir bu forumda araştırıp duruyorum. Gün gün yorumlarınızı takip ediyorum deutz same kullananların. 15 sene deutz kullanınca bunların hastası oluyo insan. Nerde olsa deutz ' le ilgili bişey takip eder araştırırım. :) samede yeni favori artık ne de olsa deutz ' le aynı firma aynı mal.
emeklerin boşa gitmesin inşallah traktöründe tekrar hayırlı olsun.