ACIL YARDIM JX 110 ARKA CAMURLUK TEKERLEGE COK YAKIN SADECE 2 PARMAK

Ynt: ACIL YARDIM JX 110 ARKA CAMURLUK TEKERLEGE COK YAKIN SADECE 2 PARMAK

sezer sen ne yaptın problemi halletmeden lastik yazmaya başladın du bakalım bi problemi halledelim düşünelim :)

buna ne dersin mümkünü varsa bir tere zararı yoksa iyi çizim yapabilen birine yerini çizdir sonra kesme taşıyla kes ve kesilen boya ince bir cam fitili geçir...

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71597.msg827931#msg827931 date=1389736035' Alıntı:
sezer sen ne yaptın problemi halletmeden lastik yazmaya başladın du bakalım bi problemi halledelim düşünelim :)

buna ne dersin mümkünü varsa bir tere zararı yoksa iyi çizim yapabilen birine yerini çizdir sonra kesme taşıyla kes ve kesilen boya ince bir cam fitili geçir...
ovv supersın yardım dıe buna denır işte ama o cızdıgın yerde sorun yok yanlarda . Sorunu olan yer camurlugun tam arkası cunku arkasını same ve başak gibi uzatmamışiar asagıya dogru yuvarlak ınıyo sorun arka stopların altında yanı senın dedıgını babamda dusunuo ama kotu olucak işte :( .. modıfıye gorselı apartmadan cok ılgımı cekeyo dayanamıyorum napayım ;) :D

stopları sök sonra zararlı bölümü kes ve stopların civata deliklerini tekrar del ve biraz yukarıdan monte et bir zararı olmaz ..
kafanda soru işareti gene varsa resimleri ayrıntılı çek ben sana tasarı yapar tarif eder seni bu dertten kurtarırım:)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71597.msg827947#msg827947 date=1389737342' Alıntı:
stopları sök sonra zararlı bölümü kes ve stopların civata deliklerini tekrar del ve biraz yukarıdan monte et bir zararı olmaz ..
kafanda soru işareti gene varsa resimleri ayrıntılı çek ben sana tasarı yapar tarif eder seni bu dertten kurtarırım:)
stopları sokmeden olur ya ben yarın ayrıntılı cekıp koyucam burya fotoları saol kardesım ;) :)

evet bu olmus yanları yınede bılmıomda arkaya bu işlemi yapabılırız cok saol işte bızım sıtemız hep boyle olsun valla mutlu oldum ugrasmana cok saol abi gercekten bu işlemı uygularsak ılk sana yazıcam :) fotolarla

sezer link=topic=71597.msg827990#msg827990 date=1389741932' Alıntı:
evet bu olmus yanları yınede bılmıomda arkaya bu işlemi yapabılırız cok saol işte bızım sıtemız hep boyle olsun valla mutlu oldum ugrasmana cok saol abi gercekten bu işlemı uygularsak ılk sana yazıcam :) fotolarla
olur sezer kaybedecek hiç birşeyin yok inan tipsiz olur diye düşünme gözün alışır başkalarıda farkedemez...
sen yeterki eli işe yatkın akıllı bir usta bul işi çok basit ve az zaman alacak bir problem..

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71597.msg827996#msg827996 date=1389742470' Alıntı:
olur sezer kaybedecek hiç birşeyin yok inan tipsiz olur diye düşünme gözün alışır başkalarıda farkedemez...
sen yeterki eli işe yatkın akıllı bir usta bul işi çok basit ve az zaman alacak bir problem..
aynen yada beklerız azdaha eger bıkerde daha cızerse bi balyozda ben kırarım o camurlugu servısede degıstrtırm yada ben alırım vermezlerse bıle yenı aldıgımızı o işleme sokarız . yani ya kırılmıcak cızılmıcek boyle devam edıcek heee bunlar olursa ıkıncıye senın dedıgın işlemı uygulıcam neyse bakalım zamanla gorucez zaten . ben de babamda cok takıntılıyız bu konuda düşün bitane park lambası kessın ben aracımdan soguyorum resmen hemen onarırım o bölgeyı yada ne yapılması gerekıosa yaptrırız hemn yani öyle bı takıntı var

emrahyildirim link=topic=71597.msg828717#msg828717 date=1389866754' Alıntı:
Evet lastikteki yazının üstünden lastik boya kalemiyle geçtim
guze olmuş gayet basarılı peki pullukta falan sılınmıomu yazılar ? surtunmeden dolayı yani muhtemelen sılınıodur

sezer link=topic=71597.msg827803#msg827803 date=1389729420' Alıntı:
o hıc olmaz tıpsız olucaksa kırsın daha ıyı :/
abi tipsiz olmaz bence bi denersin olmazsa tekrar kendi lastik jantlarını takarsın jx100 lastik ve jantlarını takmanı tavsiye ederim ör:bu jx100 ün çamurluğu bana kesilmiş gibi geldi eğer kesilmemiş ise lastik ve çamurluk arası farkı daha fazla

abi istersen bi bak derim linke jx100 ve jx110 özelliklerine biraz yüksekliği düşecek o kadar oda fazla değil jx100 yüksekliği 2631 jx110 ki 2657 26cm fark var o kadar.sanayi de gördüm birsi daha aynı dertten müzdaripti servis de bu uygulamayı yaptı.linkten lastik boyutlarına bakabilirsin http://www.caseih.com.tr/UserFiles/TractorSeries/TechnicalProperties/17072013135519-20130621JXtekniktablo.jpg

jasadar42 link=topic=71597.msg830232#msg830232 date=1390120704' Alıntı:
abi istersen bi bak derim linke jx100 ve jx110 özelliklerine biraz yüksekliği düşecek o kadar oda fazla değil jx100 yüksekliği 2631 jx110 ki 2657 26cm fark var o kadar.sanayi de gördüm birsi daha aynı dertten müzdaripti servis de bu uygulamayı yaptı.linkten lastik boyutlarına bakabilirsin http://www.caseih.com.tr/UserFiles/TractorSeries/TechnicalProperties/17072013135519-20130621JXtekniktablo.jpg
ya bılıorum da + o gonderdıgın 100 luk eskı kasa case ondanda vardı bızde onda sıkıntı yok benımkı yenı kasa case maxpro ondan cok farklı yani yok teker degıstrmek olmaz ya oyle ıstmm asla zate borca gırdık sımdı bıraz 12 tane daha dana aldık bıtane bıcerdover aldık bakalım kalsın boyle nolcak :D