Nevholland td90 mı ? Same expoler3 90 mı ?

Ynt: Nevholland td90 mı ? Same expoler3 90 mı ?

İthalle yerliyi kıyaslamak yanlış olur.TD90 servis parça sıkıntısı yok,parçalar ucuz,ikinci el değerli,çok teknolojik değil ama konforlu,aldığınıza pişman etmez.Diğer yandan samenin gs modeli olursa oldukça teknolojik,parça durumu sıkıntılı olmasa da pahalı olduğunu biliyorum ama,ikinci eli çok zayıf.Bence biraz da alıp uzun süreli kullanmak mı yoksa kısa vadede değiştirmek veya gerektiğinde nakite çevirmek mi istediğinize de bağlı bir durum.

burda nh kullanan newhlant der same kullanan same der ikisine de bak hangisi hoşuna giderse onual same seri motor 5 fites yakıtı ondan aynı olmaz semeci olarak same alderim parcası pahalı olabilir ben altınesene kullandım biyeri bozulmadı sattım 75 aldım

Çağrı link=topic=71612.msg826839#msg826839 date=1389612318' Alıntı:
İthalle yerliyi kıyaslamak yanlış olur.TD90 servis parça sıkıntısı yok,parçalar ucuz,ikinci el değerli,çok teknolojik değil ama konforlu,aldığınıza pişman etmez.Diğer yandan samenin gs modeli olursa oldukça teknolojik,parça durumu sıkıntılı olmasa da pahalı olduğunu biliyorum ama,ikinci eli çok zayıf.Bence biraz da alıp uzun süreli kullanmak mı yoksa kısa vadede değiştirmek veya gerektiğinde nakite çevirmek mi istediğinize de bağlı bir durum.

burda Çağrı en doğru cevabı vermiş bu yoruma +1 diyorum. same ' nin fiyatını duyduktan sonra caymıycaksanız same önde bu ikili arasında. TD90 same 90 ın yanında mazot canavarı olacaktır.

Arkadaslar yorumlariniz icin cok tesekkur ediyorum benim kararimda semeden yana ama semanin kayserde ne servisi nede bayisi var en yakin nevsehirde var ordanda fiyat aldam 98 bin dediler liste fiyatina tabi pazarlik payi vardir. Dt 90 icnde ustte benim traktorun 39000 dedik heralde kararmiz nh olacak

teknoloji ve yakıtda same ama parça ve satışa gelince nh eyerki sen uzun süreli kullanıcaksan same ama heran nakite çevire bilirim diyorsanda nh den yana tercih et zaten same piyasayı sallayacak makina ama bu servis ve parçadan çok düşüyor satışı

Biz uzun vadede kullanacagiz tabiki oyle planliyoruz ama turkiye sartlari dusnulurse her an satilabilir olmali bide samenin bu 90 ligi yeni pek satisi olmadi motorun markasi falan degismis kullananda yok pek riskli bi durum gordum. Yarin td90 alacagiz galiba

' ' bana göre hiç td90 a bulaşma

bende bulaşmak istemiyorum ama servis ve yedek parça girince işin içine ama sema bayısınden taklif bekliyorum nh ile aynı fiyatı verirlerse same alabilir tercihim.