KÖSTEBEK İLE İLGİLİ ÇÖZÜM YOLU NEDİR ?

Arkadaşlarım abilerim babam sormamı istedi bu soruyu mahvetmiş arpa tarlalarını köstebek , burda sormuş bir kaç kişiye o yolları denemiş kalıcı olmadı silahı mı varmış onu denemiş oda hangi bi tarlaya yetişecek oda olmadı bildiğiniz veya denediğiniz kalıcı çözüm veren bi yol varsa söylermisiniz lütfen :S

Ynt: KÖSTEBEK İLE İLGİLİ ÇÖZÜM YOLU NEDİR ?

Tokmakcı link=topic=71619.msg826861#msg826861 date=1389618529' Alıntı:
Arkadaşlarım abilerim babam sormamı istedi bu soruyu mahvetmiş arpa tarlalarını köstebek , burda sormuş bir kaç kişiye o yolları denemiş kalıcı olmadı silahı mı varmış onu denemiş oda hangi bi tarlaya yetişecek oda olmadı bildiğiniz veya denediğiniz kalıcı çözüm veren bi yol varsa söylermisiniz lütfen :S
Kaç tane tarlada köstebek var biladerim ?? su basabilirseniz delikleri suyla doldurun eğer köstebek 1 2 tane bişeyse kendiniz vurabilirsiniz yada köstebek kapanları var oda iş yapar

:D
anayurtlu 3105d link=topic=71619.msg826876#msg826876 date=1389622350' Alıntı:
toprak çıkardığı yeri aç tüfekle bekle o hava alan yeri kapatmak için hemen geliyo sonra katil ali :D
ama yanlış tiyo verdın cukuru acarken ıkı kısı olacak bırı gıdecek dıgerı bekleyece k uyanık hayvan gıdenı duymazsa gelmez

Valla abilerim kardşlerim , bi tane tarlada değil ve sadece bzm tarlada değil her tarlamızda delik deşik ettiler mahvettiler diyebilirim at-*-*

Dediğiniz yöntemleri ne yazıkkı denedik esteri de yaptık hap vardı onu da koyduk vsvs. tüfekle yaparız ama bi tane değil ki nası başa çıkacaksın :S ne olur nasıl olur ne yapabilirz :(

Tokmakcı link=topic=71619.msg826966#msg826966 date=1389630671' Alıntı:
Valla abilerim kardşlerim , bi tane tarlada değil ve sadece bzm tarlada değil her tarlamızda delik deşik ettiler mahvettiler diyebilirim at-*-*

Dediğiniz yöntemleri ne yazıkkı denedik esteri de yaptık hap vardı onu da koyduk vsvs. tüfekle yaparız ama bi tane değil ki nası başa çıkacaksın :S ne olur nasıl olur ne yapabilirz :(
Fare ilaçları işe yarar mı acaba bilader bir sene fare çoktu ilaç un mısır falan bişey hazırlıyosun baya faydasını görmüştük

Tokmakcı link=topic=71619.msg826966#msg826966 date=1389630671' Alıntı:

c4 kesin çözüm biladerim ok-*-s şety*-* şety*-* şaka bi tarafa zehirli patates falan at deliklere veya köstebeğin seveceği bişeylere nitro gliserin enjekte et şety*-*

neler denedik olmadı... şırınga ile imparatoru soğana enjekte ettim olmadı ileri itekledi... su akıttım delikleri olmadı dahada çıkardı ve intikam aldı... bir tanesini derim sürüm yaparken pulluğun uçuna taktırıp öldürdüm... babamla nöbetleşe tüfekle nöbet bekledik...

bi çiçeği varmış teyzem bağa dikmiş gelmiyo dediler ben daha denemedim ama bende dikeceğim....

anayurtlu link=topic=71619.msg827408#msg827408 date=1389654309' Alıntı:
c4 kesin çözüm biladerim ok-*-s şety*-* şety*-* şaka bi tarafa zehirli patates falan at deliklere veya köstebeğin seveceği bişeylere nitro gliserin enjekte et şety*-*
sende köstebek videosu vardı onu atsana ;D