Sonradan Kabin Taktırcak Olsanız Hangisini Seçersiniz ???

Sonradan Kabin Taktırcak Olsanız Hangisini Seçersiniz ???

• Kullanılan toplam oy
    50
19.10.2007
1,388
0

İlk aklıma gelenler bunlar.Ben oyumu Hisarlar ' a verdim.Kabin piyasasının lideri olduğunu düşünüyorum.Oy kullanan herkese teşekkürler

Ynt: Sonradan Kabin Taktırcak Olsanız Hangisini Seçersiniz ???

bende oyumu Hisarlardan yana kullanıyorum... New Holland 66 serisi ve Massey Fergusonun yıllardır kullandığı kabin...
karizma budur... kabin ve traktörün muhteşem uyumu : kabini sök bak bakalım bizim 70e tip falan kalıyomu...
poyraz000gj0.jpg

Trakmak nedense Hisarlarla yolunu ayırdı... TD-D ve JX serisinde Yarış kabin kullanıyor... 56 serisinde gene hisarları kullanıyor sanırsam TT serisinde de hisarlar kullanıyor...

POYRAZLI SALİH link=topic=8051.msg84255#msg84255 date=1223833578' Alıntı:
bende oyumu Hisarlardan yana kullanıyorum... New Holland 66 serisi ve Massey Fergusonun yıllardır kullandığı kabin...
karizma budur... kabin ve traktörün muhteşem uyumu : kabini sök bak bakalım biriziz 70e tip falan kalıyomu...
poyraz000gj0.jpg
Katılıyorum çok yakışıyor bu motorlara.Ayrıca bilgilendirdiğin içinde sağol.

Bizim traktörlerde hep Hisarlar kabin olmuştur. Eskiden beri bilinen ve yaygın bir firma. Yarış kabin son zamanlarda baya parladı. Onlarda güzel kabin yapıyor. İkisinden birini seçerdim....

Biz Hisarlar(65-46),Yarış(80-66), Gözde(70-56) kabinlerini kullandık...Bunlar arasında bana göre en kaliteli olan Yarış kabin sonra ise Hisarlar daha sonra Gözde...

Hemen Gözdeyi de ekleyeyim.Bizim köyde de birinde var gözde şimdi aklıma geldi.Fikrini sorayım gidince.

gözdeyi hiç tawsiye etmem çünkü elinle bile yamılta biliyorsun konforuna bişi diyemem ama hisarlar da ise öyle deil şuana kadar gördüüm bayabir traktörün %90 ı hisarlardır hemde sağlam traktör 3 takla atmış kabinde sadece biraz çöküklük wardı ucunda o kadar.
oyum hisarlaradır.

isimsiz02 link=topic=8051.msg84692#msg84692 date=1223925462' Alıntı:
gözdeyi hiç tawsiye etmem çünkü elinle bile yamılta biliyorsun konforuna bişi diyemem ama hisarlar da ise öyle deil şuana kadar gördüüm bayabir traktörün %90 ı hisarlardır hemde sağlam traktör 3 takla atmış kabinde sadece biraz çöküklük wardı ucunda o kadar.
oyum hisarlaradır.
3 taklaya kabinde bişey yok=? peki traktör duruyormu? 3 takla atan bir traktörün kabininin camlarının sağlam kalması bile mucize cidden euro ncap a bildirmek lazım 5 yıldız alabilir hisarlar

dennizs link=topic=8051.msg84773#msg84773 date=1223940280' Alıntı:
3 taklaya kabinde bişey yok=? peki traktör duruyormu? 3 takla atan bir traktörün kabininin camlarının sağlam kalması bile mucize cidden euro ncap a bildirmek lazım 5 yıldız alabilir hisarlar
BENCEDE koskoca italyan malı kabin motor yan yattığında direkler cok hafif yamldu...2 cam patladı...hisarlar cok kalitleli o zamn

dennizs link=topic=8051.msg84773#msg84773 date=1223940280' Alıntı:
ewet motor 240 massey di odun çekiyormuşlardı çamurdan kaymış yuvarlanmış gitmiş motorun ön kaporta yamulmuş kabinin arka tarafta sadece çöküklük wardı saten cam yoktu motorda :D

Ben bir traktöre sonradan takılan hiçbir kabini beğenmiyorum; özellikle ülkemizde ne olursa olsun (en kalitelisi bile) sonuç tam bir rezalet... eğer orjinal değilse kabin hiç olması daha iyi...