zorlu virajlar

http://m.youtube.com/watch?v=nHV5iOwV3mI&hl=tr&gl=TR&guid=&client=mv-google

bugün fordla çorum.a gittim gelirken de en keskin virajlar i çekiyım dedim eğer motor da 3ton yuk olsaydı buraları en fazla 2le cıkardı video bittikten sonra bi wroadway sahibi durdurdu gazım bitti beni benzinliğe kadar götür dedi götürüyüm dayı dedim 500metre gittim gitmedim arkadan başka bi araba sellektör yapıyo çektiğin arabanın ipi koptu aşağıda kaldı dedi. Gittim baktım araba falan yok.

Ynt: zorlu virajlar

aygün link=topic=71674.msg827748#msg827748 date=1389724360' Alıntı:
çekme olayı biraz tuhaf geldi araba nasıl yok oldu bi anda :D
bu videodaki rampa yaklaşık olarak 4ila 5km vardır bu çekme olayı nerdeyse rampa bitimini ne yakındı arada tepe viraj vardı ben dönüp gidene kadar araba gitmiş demekki arabayı dönderdi rampa aşağı gittiği yere kadar gitmiştir

zehriduman link=topic=71674.msg827852#msg827852 date=1389731010' Alıntı:
belkide biri gördü gaz takviyesi yaptıda gitti oho-*s
geri dönüp çorum.a gitmiştir heralde zaten o bu rampadan salınca yolun yarısını gideer en az bende diyorum bu araba gerçekten çok hafif aynı yok gibi çekiyor diyorum meğerse halat kopmuş.
YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71674.msg827859#msg827859 date=1389731297' Alıntı:
çektiğim arabayı kaybettimmi diyosun sen şimdi:)
sorma abi ya :) :) hem de bugün çektiğim 2. Arabaydi o benzinlikte de bi tane hacı murat çektim o da el ediyor muş dur dur diye yoksa köye kadar getirecektim

bazen insan dalıyo haklısın ..
bende birgün ot toplama tırmığını kırmışım çayırın taaa en alt başında kalmış ama ben bir kaç tur attım sonra bana doğru gelen biri dediki ne yapıyorsun ..
tırmık çekiyom dedim ..
e hani tırmık...
döndüm baktım yok
dedimki tırmık nerde..
dediki 15 dakikadır boş dolaşıyon tırmıkta çayırın an alt tarafında...:)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71674.msg827951#msg827951 date=1389737789' Alıntı:
bazen insan dalıyo haklısın ..
bende birgün ot toplama tırmığını kırmışım çayırın taaa en alt başında kalmış ama ben bir kaç tur attım sonra bana doğru gelen biri dediki ne yapıyorsun ..
tırmık çekiyom dedim ..
e hani tırmık...
döndüm baktım yok
dedimki tırmık nerde..
dediki 15 dakikadır boş dolaşıyon tırmıkta çayırın an alt tarafında...:)
:) :)