Erkunt Nimet 70M & Tümosan 5285 Kapişmasi

Ynt: Erkunt Nimet 70M & Tümosan 5285 Kapişmasi

birde tümosana dozer gibi çekiyor diyorlar valla erkunt bayi videoları biraz hilelide olsa türk üretimi içinde en iyi erkunt bence ne hattat ne tümo ne hema ne başak vb markalar erkuntu geçemiyor erkuntda artık bu m serilerinde levyeye geçse bir iyi olacak paylaşım için sağol

arkadasım bızde ıkısıde var erkunt cok yakıyor ama cok agır motor dozer gıbı patinaj hayatta yapmaz erkunt belı bır saatten sonra az yakıyor tumosan desen yakıtı bellı bı saatten sonra cok dusuyor cekısı cok kuvvetlı çifte denedık tumosan gecıyor hepsını nh ylede denedık gecıyor az da yakıyor ama cok arıza verıyor deli edıyor ama çifti e guzel motor tumosan co guze gaz yıyor bayırlarda onu kalkyor erkuntun kalkmıyor bayırda erkunt agır oldug ıcındaha ıyı aslıyor ama duzde tumosan 2 gıderse erkunt 1,5 u zor gıder.

Compact link=topic=71683.msg827866#msg827866 date=1389731636' Alıntı:
arkadasım bızde ıkısıde var erkunt cok yakıyor ama cok agır motor dozer gıbı patinaj hayatta yapmaz erkunt belı bır saatten sonra az yakıyor tumosan desen yakıtı bellı bı saatten sonra cok dusuyor cekısı cok kuvvetlı çifte denedık tumosan gecıyor hepsını nh ylede denedık gecıyor az da yakıyor ama cok arıza verıyor deli edıyor ama çifti e guzel motor tumosan co guze gaz yıyor bayırlarda onu kalkyor erkuntun kalkmıyor bayırda erkunt agır oldug ıcındaha ıyı aslıyor ama duzde tumosan 2 gıderse erkunt 1,5 u zor gıder.
düzde dediğin gibi erkunt erken bayılıyor ama bu çekişme videolarında erkuntu kolay çekemiyorlar artık çokmu ağır ondanmı bilinmez dediğin çiftede ağırlığı biraz hantallaştırıyor ama bence erkunt tümoya göre biraz önde sanki zaten sen dedin çok arıza veriyor benim gözümde yine düştü

tumosan 85 bygır tam bır boğa bayılmak bılmıyor erkunt agır oldugu ıcın cekıyor zaten
Erkuntta bucuklu şanzıman var bucukda ıleri geri vites kolunda bulunuyor.

Compact link=topic=71683.msg827884#msg827884 date=1389732160' Alıntı:
tumosan 85 bygır tam bır boğa bayılmak bılmıyor erkunt agır oldugu ıcın cekıyor zaten
Erkuntta bucuklu şanzıman var bucukda ıleri geri vites kolunda bulunuyor.
85 hp bir motor zaten boğulursa ona motor denmez anca aşşek denir oho-*s

erkunt ıyıy guzelde yakıtı cok tumoya nazaran çalısması tumo 2 lıtre yakıyorsa erkunt 3 lıtre yakıyo bırde çifti yavas ama saglam patinaj diye bişi yok tmosan da iyide fazla cok deişik yerlerden arızalar verıyor o arızalar olmasa en iyisi tumosn farlar dusuyordu ısıkları bozuluyordu ufak teefek arızalar ama ınsanın canını sıkıyor.

Compact link=topic=71683.msg827891#msg827891 date=1389732418' Alıntı:
erkunt ıyıy guzelde yakıtı cok tumoya nazaran çalısması tumo 2 lıtre yakıyorsa erkunt 3 lıtre yakıyo bırde çifti yavas ama saglam patinaj diye bişi yok tmosan da iyide fazla cok deişik yerlerden arızalar verıyor o arızalar olmasa en iyisi tumosn farlar dusuyordu ısıkları bozuluyordu ufak teefek arızalar ama ınsanın canını sıkıyor.
bu erkuntun buçuk sistemi mfleri buçukları gibimi ben tam anlamadım

Compact link=topic=71683.msg827891#msg827891 date=1389732418' Alıntı:
Erkunt cok mu yakiyo tumo ya gore erkuntun yakittan sikayet edenleri duydum ha bi de zehriduman adli arkdsmz butun tumo modellerine dusman niye bilmem

tt555 link=topic=71683.msg827898#msg827898 date=1389732832' Alıntı:
Erkunt cok mu yakiyo tumo ya gore erkuntun yakittan sikayet edenleri duydum ha bi de zehriduman adli arkdsmz butun tumo modellerine dusman niye bilmem
bütün tümomedellerine düşmanlığım yok sadece görüntüsü sevmiyorum dieride şöyle çekiyo böyle sağlam diyorlar şöyle konforlu diyorlar bendaha tümoyu doğru düzgün anlatan ve öven görmedim bende gittim inceledim türk firmaları içinde gerçekden kötü bir mal hattat kullanırım ama tümo kullanmam hatta ona göre daha konforlu en azından

eet erkunnt fazla yakıyor tumosana gore tumosan cok guzel motor bıraz gelıstırılirse 10 numara motor bakalım yenı serılerı ne olucak tumosan çiffte baılmıyor erunt bayılıyo bucuga almk ıstıyor tumosanda dag bayır farketmıyor hep aynı vıtes

Compact link=topic=71683.msg827903#msg827903 date=1389733052' Alıntı:
eet erkunnt fazla yakıyor tumosana gore tumosan cok guzel motor bıraz gelıstırılirse 10 numara motor bakalım yenı serılerı ne olucak tumosan çiffte baılmıyor erunt bayılıyo bucuga almk ıstıyor tumosanda dag bayır farketmıyor hep aynı vıtes
Bnm hosuma gidiyo valla bu 52 serisi on numara motor herjesn dedi bide ls leri seviyorum goruntusu filsn guzel