İthal Same Expoler3 90 almayı düşünüyorum alan kullanan veya bilgisi olan varmı

İthal Same Expoler3 90 almayı düşünüyorum alan kullanan veya bilgisi olan arkadaş varmı . internet sitesinden baktım ama pek sağlıklı bi teknık bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.. bide şahsuvaroğlu ndan dolayı sıkıntılı diyorlar doğrumudur.

Ynt: İthal Same Expoler3 90 almayı düşünüyorum alan kullanan veya bilgisi olan varmı

Sitede kullanıcısı yok kanımca. Senin tercihin sonuçta ama servis sıkıntısı cekebilirsin. Satacak olursan da yarı fiyatı anca verirler. Traktör iyidir kslitelidir ona kimse birşey diyemez ama buralarin traktörü değil.

Ynt: İthal Same Expoler3 90 almayı düşünüyorum alan kullanan veya bilgisi olan varmı

Sitede kullanıcısı yok kanımca. Senin tercihin sonuçta ama servis sıkıntısı cekebilirsin. Satacak olursan da yarı fiyatı anca verirler. Traktör iyidir kslitelidir ona kimse birşey diyemez ama buralarin traktörü değil.

Teşekküer ettim arkadaşım. nevholland td90 la bunun arasında kalmışmış samedan yana kullanamak istiyorum terçihimi ama biraz daha bekleyim

kayamehmet707 link=topic=71697.msg828752#msg828752 date=1389873054' Alıntı:

Teşekküer ettim arkadaşım. nevholland td90 la bunun arasında kalmışmış samedan yana kullanamak istiyorum terçihimi ama biraz daha bekleyim
fiyat ne kadar istiyorlar sameye ?

kayamehmet707 link=topic=71697.msg828100#msg828100 date=1389781506' Alıntı:
İthal Same Expoler3 90 almayı düşünüyorum alan kullanan veya bilgisi olan arkadaş varmı . internet sitesinden baktım ama pek sağlıklı bi teknık bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim.. bide şahsuvaroğlu ndan dolayı sıkıntılı diyorlar doğrumudur.
Bahsettigin model henuz yeni kullanicisi yoktur ama bu model explorer3 85 gs yerine geldi ondan tek farki deutz motor yerine sdf motor kullaniliyor artik bu seride sahsuvaroglu na gelince italyan lar sahsuvarogluna arada cikarti artiksahsuvaroglu yok daha iyi oldugunu soyluyorlar 2.el bolgeye gore degisiklik gosterir trakya icin konusursam cok alicisi olmasada sameyi bilen alir.

Bahsettiğin traktör bende var çok güzel çok özel bir motor yakıtı felan güzel her şeyine kefilim fakat şuanda başımda bir olay var onu yüzünün akıyla hellederse same lafım yok halledemezse vay onun haline!!

agusta80 link=topic=71697.msg829040#msg829040 date=1389907059' Alıntı:
Bahsettiğin traktör bende var çok güzel çok özel bir motor yakıtı felan güzel her şeyine kefilim fakat şuanda başımda bir olay var onu yüzünün akıyla hellederse same lafım yok halledemezse vay onun haline!!
haberini aldım çok üzüldüm osman abi.geçmiş olsun.

agusta80 link=topic=71697.msg829047#msg829047 date=1389907324' Alıntı:
Saol cihan dağıldı valla same ;) 5000 forda bağladım gitti motor..;) babam demesinmi koca foda bağlanırmı kırdın traktörü diye!!;)
tam olarak sorunu ne?ciddimisin osman abi

Sağolun yok fordla bir alakası yok gurup dişlisi kırık şanzımanı söktük parça bekliyoruz o kadar .. Ben ayrıca bir konu açıcam arkadaşın konusu dağılmasın hem kafası karışmasın..

agusta80 link=topic=71697.msg829055#msg829055 date=1389907989' Alıntı:
Sağolun yok fordla bir alakası yok gurup dişlisi kırık şanzımanı söktük parça bekliyoruz o kadar .. Ben ayrıca bir konu açıcam arkadaşın konusu dağılmasın hem kafası karışmasın..
Arkadasın konusu dağılmasın demişsinde sen adamı dağıttın resmen bu resimlerden sonra :) bu arada gecmis olsun sizede. Olmaz diye birşey yok neticesinde makina hepsi.

Öok sağolun valla.... Öyle yapacak bişey yok da benim hatammı montajdan mı kaynaklı onu çözemedik.. Saolsun lar yardımcı oluyolar parça 900 tl civarı çok pahalı değil 3 gündede gelecek bakalım hayırlısı..

Bahsettiğin traktör bende var çok güzel çok özel bir motor yakıtı felan güzel her şeyine kefilim fakat şuanda başımda bir olay var onu yüzünün akıyla hellederse same lafım yok halledemezse vay onun haline!

arkadaşım geçmiş olsun cok severek takip ettiğim bi traktör neden krdıkı dişliyi bende merak ettim.sendeki gs modelimi yoksa düzmü olanlardan ? ben nevholland td90 ile expoler3 90 arasında kalmıştım nevhollandın şanzıman arızası baya fazla olduğunu biliyordum samede böyle bi sorun yoktu. göz değdi heralde inşallah çözülür başka sıkıntısı kalmaz sonuçtanda bizi haberda edersin. ben ayın 25 ine kadar bekleyeceğim almak için

Tamam ... Senin kafan karışmasın taktir senin .. Benimki de gs 3 85 ithal ... Dedeğim gibi şuan şikayetim yok benim sameden kul yapısı sonuçta..