Biri SÜT mü dedi?

Ynt: Biri SÜT mü dedi?

Güzel işletmeler, sütü kendisi işleyebiliyor, ilk videoda hayvanların doğurduğu yer fazla tozlu kumsal doğan buzağının üzerine yapışıyor toz kum , sonrada silmeye çalışıyor bakıcı, belki vardır bildiği.
Bu tlp yem yolu çok ülkede aynı fark yok , yem karma dağıtma mikserleri bunların kamyon üzerinde büyük işletme, sağımhane de aşağı yukarı her yerde aynı.

biim memleketin sütleri işte :D taze sütleri var ama biraz diğerlerine göre pahalılar..Üzülerek söylüyorum ama malesef türkiyedeki sütlerden daha lezzetli..

cebrail68 link=topic=71699.msg828153#msg828153 date=1389793058' Alıntı:
biim memleketin sütleri işte :D taze sütleri var ama biraz diğerlerine göre pahalılar..Üzülerek söylüyorum ama malesef türkiyedeki sütlerden daha lezzetli..

Türkiye ' de yapılan her iş olduğu gibi bu işte büyük küçük fark etmiyor işletmeler ticari gecim derdi için yapılıyor bu işi zewk olarak yaparsan sütlerin lezzetli olur, tabiki geçim derdi olmadan süt maliyeti satış fiyatına bakmadan bu kaliteler yakalanır.....

Hermiyas link=topic=71699.msg828249#msg828249 date=1389808164' Alıntı:
Türkiye ' de yapılan her iş olduğu gibi bu işte büyük küçük fark etmiyor işletmeler ticari gecim derdi için yapılıyor bu işi zewk olarak yaparsan sütlerin lezzetli olur, tabiki geçim derdi olmadan süt maliyeti satış fiyatına bakmadan bu kaliteler yakalanır.....
Abi bu iş zevk olarak yapılmıyorki ihtiyaç var onun için yapılıyor,Ayrıca o işletme devlete ait,Geçim kaynağı diye bişey olamaz.
O süt işletmesi olmasın burada süt,yoğurt,ayran felan nerden alacağız.

Paylaşım için teşekkürler güzel tesis ülkemizdede böyle birçok işletme var.
cebrail68 link=topic=71699.msg828153#msg828153 date=1389793058' Alıntı:
Niye lezzetli olsun Cebrail bizim sütlerimizde gayet hijyenik ve içerik olarak kaliteli.Eskisi gibi değil artık soğuk süt veren işletmeler %90 oranında süt kalitesine önem veriyor ona göre fiyatlandırılıyor sütler.İçme sütü olarak işlenen sütler zaten çok temiz kaliteli sütler.

hacimmet link=topic=71699.msg828654#msg828654 date=1389851571' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler güzel tesis ülkemizdede böyle birçok işletme var. Niye lezzetli olsun Cebrail bizim sütlerimizde gayet hijyenik ve içerik olarak kaliteli.Eskisi gibi değil artık soğuk süt veren işletmeler %90 oranında süt kalitesine önem veriyor ona göre fiyatlandırılıyor sütler.İçme sütü olarak işlenen sütler zaten çok temiz kaliteli sütler.
Abi ben hijyenik değil demedimki :).Sadece burdaki almarai sütü türkiyedeki sütlerden tat olarak daha iyi dedim.