traktörlerin mazot yakişi petrolden petrola değişiyormu

arkadaşlar hangi petrol şirketinin mazotu daha iyi yoksa hepsi aynımı shell in mazotunu daha çok yaktığını söylüyorlar ben denemedim yuro dizelde azmı yakar çokmu

Ynt: traktörlerin mazot yakişi petrolden petrola değişiyormu

yuro dizel çok yaktırıyor bence ama motorun sesi çekişi hemen fark ediyor ... iyi oluyor yani .... ama opetin yuro dizeli shell den iyi bence ...

biz hep PO dan alıyoruz mazotu... köye yakın olduğu için mecburen alıyoruz bazıları mazota su kattığını iddia ediyor bazı traktörlerin mazot pompasından su çıkıyor :D bakalım ay sonunda OPET açılacak Vatana Millete Hayırlı Olması dileğiyle (6-7 gün inşaatında çalıştım ne kadar hayırlı olur bilemiyorum :D)...

burda p o nun mazotunu çok beğeniyorlar ama biz hep shell den alıyoruz shell in mazotu ince çok yakıyor diyorlar denemedim yuro dizelde çok yakıyor motor
dayımın motorla bizim motor tarlaları 5 6 defa beraber sürdü hep bizimki ondan az yakardı yuro dizel almaya başlamiştım yine tarla sürdük ama bu sefer dayımın motor az yaktı bizimki çok yaktı yine normal mazot almaya başladım bizimki tm 120 dayımınki 6020 elite

bizde po dan alıoz....ama po nn mazotu biraz ince...giibi bu aralar 2 000 litre falan soil den aldık soilinki ponn knden kalın....ama euro koyduk legende cekiş arttı yakıtda azldı sizinklerde nie yakıt coğaldı ki

Biz de Shell ' den alıyoruz.Hem güzel olduğu için hem de sahibinin yerlerini biçtiğimiz için :D Bir de Club Smart Kartı çok işimize yarıyor.Şimdiye kadar iki telefon,bisiklet,diş fırçası,futbol topu ve tornavida takımı aldık.