vergisi,cezası olanlar..

Borçlulara KDV, ÖTV ve geçici vergi dışında trafik cezası dahil tüm vergiler için taksit imkanı doğdu.

Vergi mükelleflerine borcunu öğrenme ve ödeme daveti gelirken, sunulan kolaylıklar da açıklandı

İstanbul Vergi Dairesi Başkanı Mustafa Dakın, dün yaptığı açıklamada, Katma Değer Vergisi (KDV), Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) ve geçici verginin haricindeki Motorlu Taşıtlar Vergisi ve trafik, kaçak geçiş gibi cezalar için de taksitlendirme talep edilebildiğini kaydederek, 'İyi niyetli mükelleflerimiz için her türlü kolaylık idaremizce gösterilmektedir' diye konuştu.

Ynt: vergisi,cezası olanlar..

yılbaşı sabahı yani 01 ocakta sabah bilecik heykelde kırmızı ışıkta geçtm dalgınlııgıma denk geldi . ve polis plakımı aldıgını fark ettm geçen yani ayın 15inde ceza kagıdı eve geldı 172tl geçen hafta işten çıktım şimdilik ödeme gibi fırsatım yok ben bunu taksite böldürebilirm he bakarsak normalde çok para değil ama gerek yok zaten aldıgım para asgari ücret oluyo. taksit imkanı varmı şimdi ? birde aylık zamı falan ortalama nekadar olur daha önce yaşayan bilen varmı ?
birde daha önce arabayla egzozdan ceza yimiştim ödemiştim ama trafikten men olmuş ceza yiyince arabayı satarken satışı yapamadıydık sonra tekrar kağıt çıkarttırıp ekzozu soktumuze dair tekrar trafiğe sokmuştuk yanlış htrlamıyorsam. bu motordada kırmızı ışıkta yidim ama her cezada men oluyormu ? oluyorsa geçen seneden beri mendir zaten . polis kovalamıştı o zmnda arkamdan bi ceza göndermşlerdi :S :S :) zaten devlete para lazm :)