Çakma GoPro :)

Arkadaşlar/abiler bugün ne zamandır aklımda olan -Ertaç abinin videolarına baktıkçada- böyle bir şey yaptım :)

İcat geliştirilmeye açık fikirlerinizi paylaşırsanız onları da eklemeye veya düzeltmeye çalışırım
Mesela o ufak neodyum mıknatıslar yerine 10-13 cm hoparlör mıknatısı kullansam daha iyi olur gibi

Videolarda kullanacağım S4 Zoom :)

Ynt: Çakma GoPro :)

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=71737.msg828814#msg828814 date=1389887267' Alıntı:
sende kendimi görüyorum devam et düşünmek başarmanın yarısıdır:)
Yorumun için teşekürler abi :)
Şu hidrolikle ilgili piston arıyordun galiba internete 24 v pistonlar var biraz pahalı 55 dolar falan ama galiba sen hasta yatağındakini yapacaksın onlarda aynısı imiş merakla bu projeni bekliyeceğim abi :)

Bide benim aklımda hidrolikle ilgili değişik bi fikir var lift çıkışlarına elektronik beyin bağlasak bunun ucunada piston taksak ve lift kollarının biri sürekli açık vazilette olsa bizde elektronik beyinle hidroliği kontrol etsek olmaz mı? hidrolik pompası saten sürekli çalışıyor bi sorun olmaz diye düşünüyorum :)

alper4u link=topic=71737.msg828835#msg828835 date=1389889139' Alıntı:
Güzel paylaşım.Mıknatıs haricinde metal yüzey olmazsa başka ne ile tutturabilirim onu bi düşün.Gayet başarılı olmuş.
abi onu bende düşünüyorum şu an öpücük olabilir diye düşünüyorum fakat bu güne kadar kullandığım öpücükler hem bırakıyordu :)
Fırça sapı ile birde çanak antenleri tutturduğumuz ikili vida ile en sağlam olur fakat biraz pratik olmaz :)
İnşaat teli ile sarmak olabilir :)
Veya çok miktarda şu ucuu bir araya getirip çekince sıkan beyaz plastikler olabilir :) adı aklıma gelmedi :)

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim :)

ertac sahın link=topic=71737.msg828909#msg828909 date=1389898399' Alıntı:
emegıne saglık.. gopro dan daha cok sevdım bu ısı ben ...en azından kendı emegın var .. ınternette bu ısın bır cok tutorıal ı var youtubeden bıseyler esınlenebılırsın .. takıpteyım
Su boruları ile yapıyorlar abi öyle bişeyde düşünülebilir :) yorumun için teşekürler

hüseyinaslan link=topic=71737.msg828920#msg828920 date=1389899098' Alıntı:
Kafa çalisiyor adamin:)
:D
ikizceli link=topic=71737.msg828930#msg828930 date=1389899851' Alıntı:
yaratıcılık budur helal olsun gopro ya taş çıkartır :D :D
Yaratıcılığıma güvenirim fakat yaptığım zaman olmazsa diye korkuyorum bide yaş küçük benden büyükler kızar hoşuna gitmez falan :)

Yorumlar için teşekkürler

MuRaT cAn link=topic=71737.msg828824#msg828824 date=1389888185' Alıntı:
Yorumun için teşekürler abi :)
Şu hidrolikle ilgili piston arıyordun galiba internete 24 v pistonlar var biraz pahalı 55 dolar falan ama galiba sen hasta yatağındakini yapacaksın onlarda aynısı imiş merakla bu projeni bekliyeceğim abi :)

Bide benim aklımda hidrolikle ilgili değişik bi fikir var lift çıkışlarına elektronik beyin bağlasak bunun ucunada piston taksak ve lift kollarının biri sürekli açık vazilette olsa bizde elektronik beyinle hidroliği kontrol etsek olmaz mı? hidrolik pompası saten sürekli çalışıyor bi sorun olmaz diye düşünüyorum :)
murat düşüncen çok güzel o projeyi öyle yada böyle yapacam hemde yapılabilecek en uygun maliyetle bitirmem lazımki buradaki herkes yararlansın..
devamlı pompalamadan yararlanıp elektronik beyinle tabiki bu iş olur ama değişen birşey olmaz sadece çıkışları meşgul ederiz ..
bu kolaylığın sadece 12 v elektrikten alınıp kullanım kolaylığı sağlaması en üstün başarı sağlayacak ve bunu yapacaz biraz daha sabır..:)