Ebru gündeş te çiftliğini satışa çıkardı.

2009 yılında ağabeyi Cengiz Kumartaşlıoğlu ile Tekirdağ ' ın Muratlı ilçesi Kırkkepenekli köyünde kurduğu çiftlik için Çorlu İlçesinde bulunan özel bir emlak satış bürosu ile anlaşan Sanatçı Ebru Gündeş ' Güntaş ' çiftliğine 4 Milyon TL fiyat belirledi.

Gündeş ' in ağabeyi ve kendi soyisimlerinin kısaltılmasından oluşan ' Güntaş ' çiftliğinde bulunan büyükbaş hayvanların yılbaşından önce 500 bin TL ' ye satıldığı öğrenildi.

Ynt: Ebru gündeş te çiftliğini satışa çıkardı.

birde atı birinci gelmiş yarışda bilmem kaç parada ordan geldi zengin zengin oluyor fakir fas fakir oluyor kim bilir bu çiftlik için devletten destek bile almışlardır

Ynt: Ebru gündeş te çiftliğini satışa çıkardı.

Allah belasını versin bunların bin beter olsunlar inşallah... soyguncu kocayıda buldu paraya para demiyor sonra çıkıp ekranlarda çocuğum etkileniyor ben etkileniyorum mağdurumda mağdurum diye hüngür hüngür ağlıyor bizim beyinsiz halkımızda alkış tutuyor.

Ynt: Sanatçıdan satılık çiftlik

Bu iş paradan ziyade gönül işi , severek yapılmazsa , belli bir noktadan sonra sizi profosyonellikte kurtarmaz.
El elin eşeğini türkü çağırarak ararmış , bu sena etrafımızdaki çiftliklerden kamyon ile buzağı ölüsü atıldığını duyduk , hayvanlara yazık.
Tarlanın birinin ortasına , ağustos ayının ortasında hiç bir gölgelik olmadan buzağı kulübelerini koymuşlardı , hiç bir gölgelik vs yok , hayvana acıyor insan.

ramazanpullu link=topic=71746.msg828965#msg828965 date=1389902213' Alıntı:
çiftciliği sanatçı öğretmen avukat vs vs yaparsa sonuç böyle olur
çiftçiliği alın teriyle yapmazsan sonu böyle olur.yoksa çalışan çabalayan işini takip eden herkes yapabilir bu işi

çiftçiliği alın teriyle yapmazsan sonu böyle olur.yoksa çalışan çabalayan işini takip eden herkes yapabilir bu işi
evet herkes yapabilir ama anlamak gerekir artık eskisi gibi değil çiftcilikte önceki yıllarda ne para yaparsa sonraki sene herkes ona yükleniyordu çiftci olmayan bile anlamadığı için ektiği mahsülde olmuyor zarar ediyor ekemiyor zaten
örnek adam ziraat mühendisi hiç havuç ekmemiş sonra havuç ekiyor ama olmuyor zarar ediyor

çiftçiliği kısa yoldan para kazanma yolu olarak gören, cebi şişkinlerin sonu genelde aynı oluyor. tarım hayvancılık ciddi bir özveri, sabır, inanç gerektiyor, meslekle alakası yok. başka işle uğraşsan da, çalıştığın kişiler senle aynı özveri ve sevgiyle o işi yapıyorsa, bence başarılı olmamak için hiçbir sebep yok .

ramazanpullu link=topic=71746.msg828965#msg828965 date=1389902213' Alıntı:
çiftciliği sanatçı öğretmen avukat vs vs yaparsa sonuç böyle olur
Braderim
Ben sistem mühendisiyim
Trakyadan forum cemaatinden önemli bir kısmımız Öğretmen , Mühendis , vb mesleklerdeniz.
Mesajın biraz yanlış anlamaya müsait olmuş.

ufukk link=topic=71746.msg829011#msg829011 date=1389904132' Alıntı:
Braderim
Ben sistem mühendisiyim
Trakyadan forum cemaatinden önemli bir kısmımız Öğretmen , Mühendis , vb mesleklerdeniz.
ufukk link=topic=71746.msg829011#msg829011 date=1389904132' Alıntı:
Braderim
Ben sistem mühendisiyim
haklısın ufuk abi sonuçta mühendiste öğretmende doktorda avukatta olsak topraktan toprağın içinden gelmişiz.insan geçmişini özünü unutmayacak.