HANGİ MARKA LASİTİK İYİDİR

SİZ HANGİ MARKAYI KULLANIYORUSUNUZ

• Kullanılan toplam oy
    157
Ynt: HANGİ MARKA LASİTİK İYİDİR

atılgan aysul link=topic=71747.msg828969#msg828969 date=1389902332' Alıntı:
petlas dicem o yok cöö-*s
petlas çok kötü kardeşim şuanki yeni traktörlerinki ya petlas ya continental adamlar 20 dönüm yer sürüyor ya parçalanıyor yada erken bitiyor bir teker 4 yılda bitermi burda 35 senelik traktörcüler bazen diyor biz lassa alırdık 8 sene giderdi oda 1 gün boş durmamıştır traktör hep çalışıyor şimdiki traktörler 20 dönüm yer sürmeyle teker bitiriyorlar

bizde tam tersi oldu 3105 lassa vardı önler 3 senede bitti arkalar 4 senede bitti petlas 3 sene oldu bu sene 4 olcak inş 6 sene rahat gitcek gibi 8066 goodyear vardı oda öyle oldu 70 56de pirelli var o agır iş yapmıyor 10 senedir aynı lastik :) kaç katlı acaba petlaslar

brigstone yi arbada kullanıyorum daha önce arabda lassa vardı sanırm bir anlaşma yapmışlar aralarında lassandan 1 gömlek üstün araba lastigi olarak

traktörlerde

lassa
goodyear
pirelli
petlas
starmax

kullandım

ama lassa ve goodyear hariç digerleri pek iyi degil
tabi lassa veya goodyear ında enaz 8 kat olanını kullanmak lazım 6 katlar hiç hoş degil

diger lastik markaları hakkında kulaktan duyma bilgi sahibi olsamda kullanmadıgım için net birşey söyleyemem

YAVUZ_13 link=topic=71747.msg829087#msg829087 date=1389910243' Alıntı:
brigstone yi arbada kullanıyorum daha önce arabda lassa vardı sanırm bir anlaşma yapmışlar aralarında lassandan 1 gömlek üstün araba lastigi olarak

traktörlerde

lassa
goodyear
pirelli
petlas
starmax

kullandım

ama lassa ve goodyear hariç digerleri pek iyi degil
tabi lassa veya goodyear ında enaz 8 kat olanını kullanmak lazım 6 katlar hiç hoş degil

diger lastik markaları hakkında kulaktan duyma bilgi sahibi olsamda kullanmadıgım için net birşey söyleyemem
evet birde bu 6 kat 8 kat olayı var ama lassa eskisi gibi deil artık oylara bakarsak mıchelın en iyisi gözüküyor

zehriduman link=topic=71747.msg829234#msg829234 date=1389953708' Alıntı:
evet birde bu 6 kat 8 kat olayı var ama lassa eskisi gibi deil artık oylara bakarsak mıchelın en iyisi gözüküyor
lassa turkiye piyasssini ele aldi argede calisan bi akrabamdan biliyorum lassa urettigi bi lastik 6 kat olmasina ragmen dayaniklilik olarak 8 katin ustunde bi dayanikliigi varmis fakat piyasa da para kazanabilmekicin hic surmemis halkin kullanimina

hüseyinaslan link=topic=71747.msg829236#msg829236 date=1389954123' Alıntı:
lassa turkiye piyasssini ele aldi argede calisan bi akrabamdan biliyorum lassa urettigi bi lastik 6 kat olmasina ragmen dayaniklilik olarak 8 katin ustunde bi dayanikliigi varmis fakat piyasa da para kazanabilmekicin hic surmemis halkin kullanimina
yani yaptığı boşa gitmiş lassa eskiden çok iyiydi ama şimdi dediğim gibi erken parçalanma oluyor özellikle taşlı alanlarda sürümde çok paraçalanıyor şuan bendekide lassa taşlı yerde sürüm yaptığımda çok parçalanma oluyor pirellide kullanıyordum onda pek lassa kadar olmuyor bu arada ismin kuzenimle aynı soyadlarımızda aynı sanıyorum kuzenimle konuşuyoruz oho-*s

zehriduman link=topic=71747.msg829238#msg829238 date=1389954324' Alıntı:
yani yaptığı boşa gitmiş lassa eskiden çok iyiydi ama şimdi dediğim gibi erken parçalanma oluyor özellikle taşlı alanlarda sürümde çok paraçalanıyor şuan bendekide lassa taşlı yerde sürüm yaptığımda çok parçalanma oluyor pirellide kullanıyordum onda pek lassa kadar olmuyor bu arada ismin kuzenimle aynı soyadlarımızda aynı sanıyorum kuzenimle konuşuyoruz oho-*s
lassa 6 kat takili traktorde 1.5 sene oldu bitti tabi bayagi calisiyor ama yinede eski lastikleri gibi degil... kuzen benim ya hala cakmadin bende ne zaman farkeder diyordum :). :)

Mitas ' da pek bilinmez ama avrupa güzel bi lastik.. Avrupa motorlarda fabrikasyon takılır bazı markalarda..

Pikapda Miclen kullandım bi daha kesinlikle kullanmam.. dişler bitmeden içten kesti 1 yıl dayandı dayanmadı! Lassa Competus 4x4 lastiği kesinlikle pikap sınıfında Miclenden en az 2 kat sağlam çıktı.. şimdi Lassa ve Continental var bakalım Contiyide görecez..

hüseyinaslan link=topic=71747.msg829240#msg829240 date=1389954617' Alıntı:
lassa 6 kat takili traktorde 1.5 sene oldu bitti tabi bayagi calisiyor ama yinede eski lastikleri gibi degil... kuzen benim ya hala cakmadin bende ne zaman farkeder diyordum :). :)
gerçekde olmamaz sen kütahya ben malatya sadece soy isim benzerliği

UÖZKAN.77 link=topic=71747.msg829242#msg829242 date=1389955691' Alıntı:
Mitas ' da pek bilinmez ama avrupa güzel bi lastik.. Avrupa motorlarda fabrikasyon takılır bazı markalarda..

Pikapda Miclen kullandım bi daha kesinlikle kullanmam.. dişler bitmeden içten kesti 1 yıl dayandı dayanmadı! Lassa Competus 4x4 lastiği kesinlikle pikap sınıfında Miclenden en az 2 kat sağlam çıktı.. şimdi Lassa ve Continental var bakalım Contiyide görecez..
görüntü olarak en iyisi çin mlaı adamlar görüntüyü iyi yapıyor gerisini koy veriyor oho-*s