sağdan soldan karışık resimler

arkadaşlar siteye üye oldum ama hiç resim yüklememiştim. aslında bu konuda biraz ustayımdır övünmek gibi olmasın (bir av sitesinde genel moderatör üm)

malum bizde sezon ölü sezon. o yüzden arşivi biraz kurcalayıp, genelde avda cektiğim ama benim manzara olarak begendiğim resimleri yükledim umarım beğenirsiniz

en büyük zevkim olan trap atısından

2 sene önce satmak zorunda kaldığım 3050 4*4

bunlarda 2008 yılındaki sırık domatesler

geri kalanı sagdan soldan karışık

nerdeyse unutuyordum. yeni aldığım 240s ve oğlum

Ynt: sağdan soldan karışık resimler

beğendiğiniz için ben teşekkür ederim.

pulluk 3050 nin peşinde ama emanet almıştım. malum ters pulluk pek bulunan bişey değil. aldığım adam düz 240 a koşuyodu. masseyci adamın motorunun ne çekeceği belli olmaz :D :D

Veysel ALTINDAĞ link=topic=71766.msg829587#msg829587 date=1389992005' Alıntı:
beğendiğiniz için ben teşekkür ederim.

pulluk 3050 nin peşinde ama emanet almıştım. malum ters pulluk pek bulunan bişey değil. aldığım adam düz 240 a koşuyodu. masseyci adamın motorunun ne çekeceği belli olmaz :D :D
nadas dedinmi massey akla gelir,pullukla aşk yaşıyor masseyler o yuzden pullukta iyiler :D :D

Güzel paylaşım 240 aratmaz inşallah 3050yi.Her avcı arkadaşa derim lütfen bilinçli yapalım bu işi günümüzde bir çok hayvan türünün nesli tükendi,tükenmek üzere.

ByFreST0N link=topic=71766.msg829606#msg829606 date=1389993722' Alıntı:
Güzel paylaşım 240 aratmaz inşallah 3050yi.Her avcı arkadaşa derim lütfen bilinçli yapalım bu işi günümüzde bir çok hayvan türünün nesli tükendi,tükenmek üzere.

yakıt konusunda 3050 yı aramayacagıma emınım. Ama ara ara ah ulan kocaoglan dıyorum.

Avcılık konusuna gelınce. Sadece sezonunda vede sadece goc eden kusları avlarım. Culluk ve bıldırcın. Sezon dısı, yasak tur avlayan arkadasa ıtına ıle kufur ederım. Av gunlerınde 5 bıldırcın yada 2 culluk vurunca o gunkı avı bıtırırım. Surdurebılır avcılık yapan nesıller yetıssın dıye, 16 yasını doldurmus herkesı yanımda ava goturup fermadakı heyecanı tatmasını saglarım.

dıger kendıne avcı dıyen canılere bız kıbarca etcı dıyoruz.

rocky link=topic=71766.msg829612#msg829612 date=1389994097' Alıntı:
:) Paylaşım için sağolun. O boş fişekler kim bilir nereyi delik deşik etti :)

topragın altındakı bır duzenekten atılan, cay tabagı seklınde ve buyuklugunde porselen plaklar var. Senın komutunla plak cıkıyo ve havada vurmaya calısıyosun. Her plaga 2 atıs hakkın var. 10 plak 20 fısek. Fısekler tek cessıt olmak zorunda. Atıs basladıktan hemen sonra cekılmıs bır foto. Bırde aksam gormenız lazımdı :)

Veysel ALTINDAĞ link=topic=71766.msg829621#msg829621 date=1389994702' Alıntı:
topragın altındakı bır duzenekten atılan, cay tabagı seklınde ve buyuklugunde porselen plaklar var. Senın komutunla plak cıkıyo ve havada vurmaya calısıyosun. Her plaga 2 atıs hakkın var. 10 plak 20 fısek. Fısekler tek cessıt olmak zorunda. Atıs basladıktan hemen sonra cekılmıs bır foto. Bırde aksam gormenız lazımdı :)
:D 2 kişi daha olaymış kürekle çıkarmak gerekir sizi arasından :D

Veysel ALTINDAĞ link=topic=71766.msg829618#msg829618 date=1389994455' Alıntı:
yakıt konusunda 3050 yı aramayacagıma emınım. Ama ara ara ah ulan kocaoglan dıyorum.

Avcılık konusuna gelınce. Sadece sezonunda vede sadece goc eden kusları avlarım. Culluk ve bıldırcın. Sezon dısı, yasak tur avlayan arkadasa ıtına ıle kufur ederım. Av gunlerınde 5 bıldırcın yada 2 culluk vurunca o gunkı avı bıtırırım. Surdurebılır avcılık yapan nesıller yetıssın dıye, 16 yasını doldurmus herkesı yanımda ava goturup fermadakı heyecanı tatmasını saglarım.

dıger kendıne avcı dıyen canılere bız kıbarca etcı dıyoruz.
Aynı benim kafa.Sadece ördek,bıldırcın,üveyk avlarım.Ördekte limitim 2,bıldırcında 5,üveykte 5.Akrabalar çok ısrar ederse 1,2 kez tavşana atarım.Çulluk av esnasında denk gelirse avlarım.(Bizim ördek avlaklarında bazen karşımıza çıkar)Alamayacağım ava atmam.Köpeksiz ava kolay kolay çıkmam.Sezon dışı,yasak tür ya da yasak av(Projektör ile 1-2 tavşan vuranlar hariç) avlayanları itina ile şikayet eder,yakalayabilirsem rezil ederim.Tüm memlekete afişe olurlar.Ne kadar hevesli çocuk varsa ellerine tüfek vermeden ava götürürüm.

uzay kasa link=topic=71766.msg829629#msg829629 date=1389995346' Alıntı:
Aynı benim kafa.Sadece ördek,bıldırcın,üveyk avlarım.Ördekte limitim 2,bıldırcında 5,üveykte 5.Akrabalar çok ısrar ederse 1,2 kez tavşana atarım.Çulluk av esnasında denk gelirse avlarım.(Bizim ördek avlaklarında bazen karşımıza çıkar)Alamayacağım ava atmam.Köpeksiz ava kolay kolay çıkmam.Sezon dışı,yasak tür ya da yasak av(Projektör ile 1-2 tavşan vuranlar hariç) avlayanları itina ile şikayet eder,yakalayabilirsem rezil ederim.Tüm memlekete afişe olurlar.Ne kadar hevesli çocuk varsa ellerine tüfek vermeden ava götürürüm.

olması gerekende bu abı. 2 tane ıngılız poınterım var. Bırı 8 aylık bırı 3 yasında. Sırf fermasını goreyım dıye ava gıdıyorum. Hobıden ılerıye goturmemek lazım. Sonucta babam avcıydı, benıde beraberınde gotururdu. Ben oyle alıstım. Bende ınsallah oglumu gotururum. Sonucta bu dunya, bu doga kımsenın tapulu malı degıl...