FİAT 750

19.10.2007
1,388
0

İşte sonunda paylaşıyorum :).Fotoğraf makinesinin tarih ayarı bozuk aslında yeni çekilmiş fotolar.Neyse.Yaz-kız dışarıda olduğu için kabin baya kötü durumda.Önceki sahibinde çeltik tarlasında çalışıyormuş bu motor.Sanırım sadece tarla sürmek vb. işlemler için kullanıldığından hidrolik çıkışı yok.Şimdiki sahipleri de taktırmamış.Aslında çok gerekli de tek damperli alet romörk oluğu için taktırmıyorlar.İşte resimler.

Ynt: FİAT 750

güzel resimler.emeğine sağlık.bizim burda da var bi tane adamın ikinci traktörüymüş.baya yaşlıda adam ben ne zaman mezara girersem o da benle girer diyo.çok memnun.gözü gibi bakıyo adam.baya da güçlü bişeymiş galiba....

Yorumlar için herkese teşekkürler.Gerçekten bakımsız egsoz paramparça gürültüden kabinin içinde durulmuyor kokusu da cabası.Ama baya güçlü olduğunu biliyorum.Keşke bizim olsada baştan aşağı bi boya kaportaya soksak.Çok hoşuma gitti çok güzel hayallerim var bunla alakalı.

krool link=topic=8073.msg167264#msg167264 date=1237741211' Alıntı:
750 iyi motordur ama kuyruk mili işlerinde kullanışsız die duydum
usta onu söyleyen sallamış sen bunun kuyruk milinin şanzımanını bi görsen mf135 in motor şanzımanı kadar yani kullanışsız olması biraz saçma bence gayet güçlü ve kullanışlı bide bu traktör çok çok fazla yıpranmış yav :D paylaşım için saol arkadaşım