2008 SEZONUNU KAPATTIK

ARKADAŞLAR TOHUM FALAN DERKEN İŞLER BİTTİ.BU HAFTA SONU YİNE Ş.KOÇHİSARDAYDIM.MİBZERİ VE TÜMOSANI GARAJA ALDIM.

YANDAN TÜMO

ÖNDEN TÜMO

BAŞKA BİR AÇIDAN TÜMO

ARKADAŞLAR TOHUMDA PEK RESİM ÇEKEMEDİM ÇOK YOĞUNDUM.SADECE BİR VİDEO ALABİLDİM.BUNLARDA TOHUM VE GÜBRE ÇEKTİĞİMİZ RÖMORKLAR.

TARIM ÖZ MİBZER VE KÜLTİVATÖRÜN TIRMIĞI

TANKER,DİSKARO,KÜLTİVATÖR.

TARIM ÖZ 18'Lİ

PULLUK ALPLER 4 SOKLU 12 İNÇ

ARKADAŞLAR TÜMOYU GARAJA ALIRKEN TENTE VE EGZOZU SÖKMEK ZORUNDA KALDIM.TENTESİZ ÇOK TİPSİZ OLDU.

SÖKTÜĞÜM TENTE

TENTESİZ GECE

ARKADAN GÖRÜNÜŞ

Ynt: 2008 SEZONUNU KAPATTIK

VE GARAJIN İÇİNDEKİ FOTOLAR EGZOZSUZ TENTESİZ VE AYNASIZ TÜMO

EGZOZSUZ

GARAJ KAPISINDAN ZOR GEÇTİM

ARKADAN GÖRÜNÜŞ.BU GARAJ 640 İÇİN YAPILMIŞTI.BU SENE BÜYÜTEMEDİK ARTIK KISMET SENEYE.

BU VE BUNUN GİBİ EGZOZLARIN TİPİ ÇOK HOŞUMA GİDİYOR

EGZOZU TAKMAYA GETİRDİM

TAKMAYA BAŞLADIM

EGZOZU TAKTIM SIRADA HAVA FİLTRESİNİN TAHLİYESİ KALDI

RÖMORKUN GARAJ ÖNÜNDEKİ HALİ

VE SON RESİM ARKADAŞLAR SEZONU BU ŞEKİLDE KAPATTIK.

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN BU GÜN ÇÖZEMEDİĞİM Bİ GARİPLİK VARDI.SÜREKLİ HATA RAPORU FALAN VERDİ.BÖYLE PARÇA PARÇA OLDU.Bİ KUSURUM VARSA AFFINIZA SIĞINIYORUM...
RESİMLER ŞİMDİLİK BU KADAR TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE.HEPİNİZE SAYGI VE SELAMLARIMI SUNUYORUM.

tumosan harbıden cok tıpsız duruyo tentesız
BU VE BUNUN GİBİ EGZOZLARIN TİPİ ÇOK HOŞUMA GİDİYOR bu fıkrınede katılıyorum ;)

kangalli_84 link=topic=8077.msg84600#msg84600 date=1223917802' Alıntı:
Eline sağlık süper fotoğraflar.. +rep
Hakikaten gölgelik olmuyunca tümosan tipsiz oluyomuş. :) Hiç böyle görmemiştim.
teşekkürler anıl yorum için.bende hiç görmemiştim böyle tentesiz kabinsiz bi tip.görmüş olduk işte :)

Bulduklu link=topic=8077.msg84639#msg84639 date=1223919680' Alıntı:
Guzel resimler Fatih eline saglik...Aslinda buna kabin taksaniz cok guzel olur sizin icin yani...simdi is yaparken butun toz ustunuze geliyor rahatsiz olmuyormusunuz
valla kardeşim aklımdaki ilk şey o.olan zaten bana oluyo.babam artık pek kullanmıyo.arabayla izlemeye ve fikir vermeye geliyo.geçen gün hazır dedim tanteyi sökmüşken bir daha takmayayım bi kabin alalım.servise görüşmeye gittim orjinal klimalı kabin 3000ytl projesi ruhsatı falan derken 5000 ytlyi bulur dedi.bende kendine iyi bak abi dedim çıktım.şu an için düşüncem askıda.ama ilerde ne olur bilemem.yorumun için teşekkür ediyorum.

güzel fotolar kardeş,tente acayip karizma veriyor tümosana,kabin düşünüyorsan klimalı düşün şiddetle tavsiye ederim,klimasız kabin olacağına kabinsiz olsun daha iyi...

nt@hmet link=topic=8077.msg85145#msg85145 date=1224078057' Alıntı:
güzel fotolar kardeş,tente acayip karizma veriyor tümosana,kabin düşünüyorsan klimalı düşün şiddetle tavsiye ederim,klimasız kabin olacağına kabinsiz olsun daha iyi...
yorum için teşekkürler.bende klimalı düşünüyorum.şu an zaten doğal kliması var bide ondan olmayalım :)