TT 55 HAKKINDA ALIM SATIM...

selamlr abilerim arkadaşlarım uzun zamandr foruma gelemıyordum.k.bkmayın

traktör alıyorum ALLAH nasip ederse bugun new holland bayisindeydim pazarlığa oturduk 2008 model 1400 saatte yandan vitesli ön tekerler %40 arkalar %60 civarı traktör asvaltta yük işinde kullanılmış pulluk dahi takılmamış... bayi 39 istedi ben 32 verdim tıngo para. en son ben 34 bayi 35 verdi. şimdi sizden ricam 5 yaşındakı traktöre bu fıyat iyimi traktör çok düzgün albenisi var..birde lütfen başka traktör seçeneği sunmayın rica ediyorum..görüşlerinizi beklıyorum saygılar.

Ynt: TT 55 HAKKINDA ALIM SATIM...

kardeş işine karışmak istemem ama yandan vites 2008-2009-ve2010 modellerden uzak dur derim bende 2 aydır tt 55 arayış içindeyim bir iki nevholand servisi ile görüştüm 2008-2009-2010 yandan vites tt alma dediler tabi yinede karar senin

alakazem_43 link=topic=71895.msg831581#msg831581 date=1390301222' Alıntı:
valla bizim koyde ıkı uc tNE var 2008 cok guzel kullanıo adamlar hatta bıtanesı pıyasada sılaja calısıo tek sırayla da neden oyle dıolarkı sımdı sebebi neymiş
sebebi vites karıştırırsa çok zor oluyormuş düzeltmek için platform komple sökülmesi gerekiyormuş

kardes benı dınle turbolu olanlardan al 55 lık turbosuzlar yakıt fazla frenlerı ıyı deıl bıraz arastır derım cunku butcen az değil ıyı motorlar bulursun bıraz arastır

Kardeşim bende şu anda tt55 var 2013 4WD çok süper bir makina. Bundan önce de 2010 model vardı onu da 2010 da sıfır almıştık 3 sene kullandım vites karıştırma vs kesinlikle olmadığı gibi 3 sene afedersin eşek sürer gibi kullandık yapmadığım iş kalmadı bir civatasında dahi sorun çıkmadı. Sen aldırma yandan viteslerde sorun çıkıyor diyenlere itibar etme ama yine de çevrendeki insanlara sor traktörleri hiç vites karıştırmış mı ben ilk defa senden duydum köyümde de çok 55 lik var hiçbirinden böyle bir şey duymadım. Birde arkadaş 3060 tavsiye etmiş güzel makina olabilir ama tt55 kadar tutulan bir traktör değil birde Türkiye de kaç tane 3060 var internetten satılık traktörler içinde arattırın çok azdır bulamazsınız. Ayrıca 3060 larda arıza çok oluyor diyorlar tabi buna da itibar etmem etmem ama hangisini alırsan al kullananlardan yorum almanı tavsiye ederim. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim Rabbim gönlündekini bahşetsin...