6066 hakkında bilgi

Ynt: 6066 hakkında bilgi

arkadasım normalde böyle orjinal 6066 yok büyük ihtimal kendisi bu şekilde tasarım yaptırmıştır çünki bu traktörler de eksozun manifold bağlantı yeri çoğu pek randıman vermez sürekli gevşer duman kaçırır eksoz düz durmazkendiminkinden biliyorum o yüzden muhtemelen manifoltu özel yapım yaptırıp kabortadan eksozu çıkartmışlar ...6066 dt gayet güzel traktör 3 piston şanzımanı kuvvetli 8066 daki şanzıman hidrolik gücü neyse bundada o var özel bi traktör,, çiftçeker olduğu ve 3 piston olduğu için bayılmalar olabilir yalnız şunu söylemekte fayda var orjinal turbo olmaz bunda sonradan takma olur onu belirteyim turbo takılıysa avantıjın olur 3 pistondan kaynaklanan bayılmaları büyük oranda azaltır buda pulluk ve ağır işlerde az gazla seri bir çekiş getirir...

eğer sıkıntı yoksa motor sanzıman ve ön çeker dingilinde ben al derim kaçırma iyi bi fıat dan anlayan ustaya baktır al ...çünki tek çeker alıyım desen 6066 25 den aşşa bulaman benim 7056 30-32 bin tlden aşşa vermem satacak olsam millet 7066 tekçeker e 40 bin tl istiyor bence traktör de masraf yoksa kaçırma

60-66 dt lerin hepsi natürel motordur.avrupada 65-66 lara turbo takılmıştır.bu seride sonradan takılmıştır.kaputu açarken problem olacaktır.bu traktörlerin turbolusunu almayın.sıkıntı çıkarır.diye düşünüyorum.