TÜMOSAN MAKSİMA DETAYLI FOTO

Ynt: TÜMOSAN MAKSİMA DETAYLI FOTO

allahım bune ya o nasıl bir gösterge sistemi o nasıl bir dreksiyon onasıl bir kontrol paneli hani bu dokunmatik olacakdı allahım tümoya yardım et haşmet bile buna o basar bir tek iç rengi güzel onunda herhalde yolda geçerken jondeere görmüşlerde yapmışlar oho-*s

Dönüp dönüp bakıyorum fotoğraflara ama nafile :) Kötü olmasının yanında tümosanın pazarlama başarısını da ayakta alkışlıyorum.O kadar büyük bir beklenti oluşturdular ki ne yapsalar beğenilmeyecekti ama bu da hiç olmamış :)

alipasalierkan link=topic=71915.msg831346#msg831346 date=1390248179' Alıntı:
ergonomi budur. olması gereken bu. en çok kullandığın hidrolik düğmelerinin altına ıvır zıvır lamba düğmelerini koymuşlar. nasıl bir mantık bu. bir günde hidrolik düğmesine kaç yüz kere basacaksın, lambalara açmak kapatmak için kaç kez basacaksın.

Çağrı link=topic=71915.msg831344#msg831344 date=1390248096' Alıntı:
Dönüp dönüp bakıyorum fotoğraflara ama nafile :) Kötü olmasının yanında tümosanın pazarlama başarısını da ayakta alkışlıyorum.O kadar büyük bir beklenti oluşturdular ki ne yapsalar beğenilmeyecekti ama bu da hiç olmamış :)

bu maximaya diyecek bi sözüm var....

Çiftçi senin hamurunu necasetle yoğurmuş. Mühendis seni s.çacakken yanlışlıkla doğurmuş.... başka açıklaması yok biladerim

sadece önden çekilen fotoğrafı hoşuma gitti onuda ön tekerler kalın o yakışıklı durmasını sağlamış :) 3 kere baktım fotolara dışı içinden daha hoş görünüyor müşterilere satarken içine bindirmezlerse epeyce satarlar :D

Cihan_özece link=topic=71915.msg831357#msg831357 date=1390248793' Alıntı:
hadi türktraktör çıkar artık konya fuarında şu 120 leri 140 larıda memleket traktör görsün :D
coşma hemen coşma holigan NH ci seni :D

tolga link=topic=71915.msg831363#msg831363 date=1390249014' Alıntı:
ya bu fiyata budur yani daha ne olsun güçlü makine istersen al kullan işte artık o dediğiniz ithaller 150 binlere yaklaştı tercih meselesi

Bunun fiyatıda öyle çok uygun olmayacaktır emin olabilirsiniz. Bu fiyata bu kadar olur diyorsunuz ancak biz + bi özellikten bahsetmiyoruz yine aynı maliyete daha güzel bir tasarım yapmalarını isterdik biz bundan bahsediyoruz