Mrb tumosancılar bı bakabılırmı

Sa arkadaslar mf 285 aldım tumosancı bı abım 8095i sıfır klımada ıcınde 65 bıne bıraktı karar veremedım tumosanı hıc kullanmadıgım ıcın sadece cekıslı oldugunu duydum cok kararsız kaldım motor sahıbı ol dedı 285 ten az yakar dedı ama bılemedım sızın yorumlarınızı merak edıyorum dogrusu mf 86model bu arada

Ynt: Mrb tumosancılar bı bakabılırmı

Benim görüşüm traktörde herhangi bir problem yoksa gönül rahatlığıyla alabilirsin. Traktöre sıfır diyosun bence 65 bin uygun bi fiyat. Yakıt olarak boşta ve hafif işlerde 285 ten fazla yakar ama ağır işlerde çift vb. işlerde 285den daha uygun yakar..

Traktor sıfır arkadaslar ıste balata sanzuman sorunlarını duydum yarın gorusecez bır kez daha bakalım hayırlısı borcada gırmeyı cok ıstemıyom ama uygun geldı fıyatı banada

Eski tümosan kullanıcısı olarak şunları söyleyeyim. Tümosanda konfor aramayacaksın kabin içine fazla ses alır klasik kasa serilerde kabin içi dar ve görüş açısı fazla değildir. Yakıt olarak çevremizdeki tümosanlar falan tarlada az yakıyorlar çekişlerine diyecek söz yok o konuda emsallerinden üstünler desem yeridir.

yaklaşık 3 yıldır 8095 kullanıcısıyım.yakıt ,cekiş cok güzel .konfor yok.bu süre zarfında ufak tefek sorunlar oldu ama öyle abartılcak bi sorun değildi .şayet ihtiyacınız varsa ,araziniz coksa ve kazncım yerinde traktörün ek katkısıyla öderim diyorsanız alın.yoksa sırf fiyat uygun diye almanın bir anlamı olmaz bence.
günümüz şartlarında para kolay kazanılmıyor,o yüzden elinizdeki 285 yeterli geliyorsa ve bu alcanız 8095 e borçlanıp alcaksanız iyi düşünün derim.