hattat 240S newholland tt 50 çekişmesi

Ynt: hattat 240S newholland tt 50 çekişmesi

tt 50 eski kasa turbo ve intercoler yok çekişleride aynı ama bu videoya bakarsak yeni modelle karşılaştırsa belki hatta biraz geride kalır bu dün yalçınlara gittim orda bir yeni model hattat var görünüşügüzel üzerine çıkdım çalıştırdım sesleri çok hoş sabah akşam kulağımın dibinde çalışsa ninni gelir bana oho-*s

ben varya artık sinir oluyorum bu 240 s olayına ayıp ya ..ulan ne traktörmüş be Allahtan MF üretmiş yoksa biz ve yavancı devletler nasıl üretecekti böyle traktörü yuhh diyorum artık 30 yıl önce üretilmiş traktörü hala aynı kasa formunda üretmekten bıkmadılar..ya tamam mf üretmiş allah yapandan emeği geçenden razı olsun memnunuz bu ayrı bi olay adam üretmiş bitmiş geçmiş bırakın peşini ya artık taklit taklit hatta aynısını üretip mf yazan yere adam fabrika adını yazıp hala satıyor ya deli oluyom bari kabortasını değiştir

hattat
uzel
tafe
başkent
bozok

koca dünya bu mf 240 üzerine dönüyor

tümosan da fiatı taklit etti sonunda bu hatadan döndü

taklit etmekten ne hoşlanırmısınız be ayıp.. mf nin yerinde olsam bunları bu taklit yüzünden süründürürdüm

ozvatan38 link=topic=71973.msg834412#msg834412 date=1390674530' Alıntı:
ben varya artık sinir oluyorum bu 240 s olayına ayıp ya ..ulan ne traktörmüş be Allahtan MF üretmiş yoksa biz ve yavancı devletler nasıl üretecekti böyle traktörü yuhh diyorum artık 30 yıl önce üretilmiş traktörü hala aynı kasa formunda üretmekten bıkmadılar..ya tamam mf üretmiş allah yapandan emeği geçenden razı olsun memnunuz bu ayrı bi olay adam üretmiş bitmiş geçmiş bırakın peşini ya artık taklit taklit hatta aynısını üretip mf yazan yere adam fabrika adını yazıp hala satıyor ya deli oluyom bari kabortasını değiştir

hattat
uzel
tafe
başkent
bozok

koca dünya bu mf 240 üzerine dönüyor

tümosan da fiatı taklit etti sonunda bu hatadan döndü

taklit etmekten ne hoşlanırmısınız be ayıp.. mf nin yerinde olsam bunları bu taklit yüzünden süründürürdüm

aynen kardeşim dediklerini 100 de yüz katılıyorum