ÇOKCANLAR BALYA MAKİNASI

:Sikinci el balya makinası almak için gitmiştik .sıfır çokcanlar balya makinası aldık.makina nasıldır.bilgisi olan varmı.bizim buralarda paksan galigali var.geçtimiz sene galigali kullandık.galigali ile çokcanlar özellikleri ne değişir.çokcanlar büyük ağız makina bilgisi olan varmı. :S

Ynt: ÇOKCANLAR BALYA MAKİNASI

öncelikle hayırlı olsun bizde var 2013 sezonunda aldık diger balyamakinalarını kullanmadım ama çokcanların yaptıgı samanun daha ince oldugunu müşteriler söyliyorlar vede balyalar cok düzgün cıkıyor dagılma az oluyor delerdi balya makinasın samanlarından şükürlerosun müşterilerimiz memnun kaça aldınz acaba

bizde geçen sezon başında almıştık çok memnunuz bir tek biraz işçilik kötü boyarken boya akmış v.b gibi ufak tefek şeyler balyayı hayatta yamuk çıkartmıyor samanı güzel kutu gibi yapıyor kapasitesi çok makina galigani bunun yanına gelemiyor memnun kalacağınıza eminim

arkadaşlar teşekkürrler.vadeli aldık 45 e aldık.içimizi biraz olsun ferahlattınız bizim buralarda çokcanlar yoktu.makina gelince fotoraflarını koyacam.havalar biraz yağışlı gelince koyacam.

deymenci78 link=topic=71985.msg832916#msg832916 date=1390501695' Alıntı:
arkadaşlar teşekkürrler.vadeli aldık 45 e aldık.içimizi biraz olsun ferahlattınız bizim buralarda çokcanlar yoktu.makina gelince fotoraflarını koyacam.havalar biraz yağışlı gelince koyacam.
Hayırlı uğurlu olsun güzel kardeşim.Bizde new holland balya mak. aldın.Bizim burda adamlar ikitane aldı.Çok dayanıklı ve kullanışlı imiş.İki sahibide şiddetle tavsiye ediyor.

deymenci78 link=topic=71985.msg832916#msg832916 date=1390501695' Alıntı:

vadeli derken peşinat ne kaadar vade ne kadar bi mahsuru yoksa

kullanıcısıyım 2013 de aldım. alabileceğin en iyi makineyi almışsın hayırlı olsun. özellikle makine arıza yaptığında servisin muamelesiyle ne kadar iyi bir tercih yaptığını anlayacaksın. fabrika makinesine acayip iyi şekilde sahip çıkıyor. banane kadeşim almışssın işim bitmiş senle mantığı yok bu firmada.

teşekkürler arkadaşlar.alırken kafamızda bazı soru işaretleri vardı ama .şimdi sizler sayesinde makina hakkında bilgi sahibi olduk .ilginize teşekkür ederiz.

kardeş 2012 model haşbaylı aldım çok gzel makina bence braz demir sac aksamını pek begenmedim braz yumuşak mazeme kullanılmış daha sert kullanıla bilir başka bi sorun olmadı samanı harika yapıyo yaptıranlar çok men mun buyıl otlarıda haşbaylı yapvam talep çok

makinayı 2013 te aldık..
ilk arızayı bi hafta önce yaptı.şaftların geçtiği oynar baştaki bilyayı dağıttı..kullanıcı hatası tamamen..dar dönüşlerde hidrolik kolları kasmış..
servisi aradım bilya dağıldı dedim..tamam yenisini takalım dediler..işimin yarım kaldığını anlayınca servisin bana söylediği şu..
garantisi benim sen o şekilde çalışmaya devam et..şavtları zarar verir desemde sen devam et dedi..
sabah erken gelip komple şaftı ,kafayı değiştirdi gitti..servis mükemmel bence