new holland td kabin

s.a arkadaşlar benim 2013 model td65d yeni kasa traktorum var biliyosunuzdur. motoru ikinci el aldıgım için çadırlı denk geldi boyle aldık. şimdi ben bu motora orj kabin taktırmak istiyorum fabrikanın taktıgı kabinden bu mumkunmudur acaba mumkunse kaç paraya yapılır sizce?
new hollandın fabrikasını aradım bayilerimize sorun dediler onlar ilgilenir bu konularla dediler bayinin birine sordum oda bilmiyo zor olur diyo falan filan. bilgisi olan arkadaşlar varmı yada pert e çıkan veya motorunu çadırlıya cevirten bazıları oluyo konyada boyle kabin ticareti oluyomus duyumuma gore oradan bulabilsek orj kabin alsak taktırsak ruhsata işletebilirmiyiz malum muayne yaptıracagımız zaman lazım??

Ynt: new holland td kabin

Kardeş orijinal kabin tüm oluyor yani çamurluklar dahil değişiyor.Bunun fiyatı da 5000 tl gibi olur.Tabi işçilik parası ve kalitesi fabrika gibi olur mu bilemem.Ostimde ya da hurdacılarda pert traktörlerden kalma kabin bulursan daha ucuza da mal edebilirsin.Ancak işçiliğini çok iyi bir ustaya yaptırmazsan içine toz,ses alabilir.

Ynt: new holland td kabin

uzay kasa link=topic=72004.msg832831#msg832831 date=1390495673' Alıntı:
Kardeş orijinal kabin tüm oluyor yani çamurluklar dahil değişiyor.Bunun fiyatı da 5000 tl gibi olur.Tabi işçilik parası ve kalitesi fabrika gibi olur mu bilemem.Ostimde ya da hurdacılarda pert traktörlerden kalma kabin bulursan daha ucuza da mal edebilirsin.Ancak işçiliğini çok iyi bir ustaya yaptırmazsan içine toz,ses alabilir.
çamurluklar dahil tumden değiştirecekse sıfır fabrikanın taktıgı kabinden takacak olan varsa 5 6 milyara razıyım sonradan takma klimalı kabinler bile 5 6 arası tutuyo sanırım onlarda platform yok birde sadece uzerine monte ediyolar.