CLAAS XERİON SADDLE TRAC

Bu makinenin en büyük özelliği diğer traktörlerden farklı yapıda olması yeri gelice tır yeri gelince mibzer, yeri gelince tanker dorseyle gübreleme yapabilmesini sağlamaktadır.Dünyaca ünlü tarım makinaları üreticileri onun için özel makinalar tasarladı.Bir traktörün özel olduğunu daha ne anlatabilir ki. İşte CLAAS'ın harikası XERİON SEDDLE TRAC

NOT:Daha arşivimde birçok resim vardı ancak yurttaki bilgisayardan ancak bu kadar oluyo.
NOT:Bazı resimler yanlışlıkla ikikere yüklenmiş düzeltemedim idare edin. :D

Ynt: VLAAS XERİON SADDLE TRAC

Süper paylaşım. XERION özel olduğunu onun için özel ekipmanlar üreten birçok firma ile kanıtlıyor. Heralde bir traktör için bu kadar fazla özel üretilen ekipman ve üreteci firma yoktur. XERION kalitesini, fonksiyonelliğini ve gerekliliğini bu sayede kanıtlıyor diye düşünüyorum.....

Ynt: CLAAS XERİON SADDLE TRAC

Bulduklu link=topic=8092.msg84717#msg84717 date=1223927469' Alıntı:
Guzel resimler Xerion...Ya simdi Xerion aldikmi butun aletleride Xerion ' a göre alacagiz bi suru masraf :) +repp
o yüzden almıyorum yoksa çiftliğin filosunu tamamen XERİON yapmak istiyodum ama masraf gözümde büyüdü :D

Ynt: CLAAS XERİON SADDLE TRAC

xeriona ait gördüğüm en iyi fotoğraflar .. .. kabinin hareket etmesinin aslında çokta önemli bir teknoloji olmadığını herhangi bir mekatronik sistemle yürütüleceğini söylemiştim hatta tartışma olmuştu halende öyle olduğunu düşünüyorum .. ama xerion aslında teknolojisi olarak spesifik bir özelliğe sahip olmasada genel tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile gördüğüm en spesifik özelliklere sahip , iyi bir traktör..... bilinen traktör tipinde ve kullanımında gerçekten çok uzak ve çağın ötesinde sayılabilir ...