ÖNALLAR STANDI AVRASYA TARIM FUARI tüyap istanbul 2014...!!!

Ynt: ÖNALLAR STANDI AVRASYA TARIM FUARI tüyap istanbul 2014...!!!

Önceki yıllarda her ürün için genelde senede bir defa ilaç atılırdı.
Lakin neredeyse bazı ürünler için 3-4 kez ilaç atılıyor , haliyle ilaçların maliyetide fazla.
Bu sebeple Ekim makinası , Gübre Atım makinası ve İlaç makinasının önemi son yıllarda çok arttı. Bunun bilincinde olan firmalar çok güzel ürünler ortaya çıkarmaya başladılar. Önallarda bu firmalardan birisi.

ademin link=topic=72035.msg833093#msg833093 date=1390520744' Alıntı:
güzel paylaşım. fiyatlar hakkında bilginiz varmı ?
ilaçlama makinalarla çok fazla işimiz olmadığından fiyatlarınıda sormadık ama ben geçenlerde sakarya torku mağazasında 800lt lik ünallar sorduk peşin 1800 falan dediler...
ufukk link=topic=72035.msg833119#msg833119 date=1390546110' Alıntı:
Önceki yıllarda her ürün için genelde senede bir defa ilaç atılırdı.
Lakin neredeyse bazı ürünler için 3-4 kez ilaç atılıyor , haliyle ilaçların maliyetide fazla.
Bu sebeple Ekim makinası , Gübre Atım makinası ve İlaç makinasının önemi son yıllarda çok arttı. Bunun bilincinde olan firmalar çok güzel ürünler ortaya çıkarmaya başladılar. Önallarda bu firmalardan birisi.
kesinlikle haklısın abi...
Ertuğ Aslan link=topic=72035.msg833125#msg833125 date=1390546537' Alıntı:
güzel paylaşım
sağolasın ertuğ...

Değerli Trakkulüp Ailesi,

Standımızı ziyarete geldiğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Umarım gereken misafirperverliği gösterebilmişizdir. Bundan sonraki fuar organizasyonlarınızda firma olarak yapabileceğimiz bir yardım olursa memnuniyetle yapacağımızı söylemek isterim. Resimler harika olmuş, ellerinize sağlık. :)

spraypro link=topic=72035.msg835578#msg835578 date=1390822819' Alıntı:

Standımızı ziyarete geldiğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Umarım gereken misafirperverliği gösterebilmişizdir. Bundan sonraki fuar organizasyonlarınızda firma olarak yapabileceğimiz bir yardım olursa memnuniyetle yapacağımızı söylemek isterim. Resimler harika olmuş, ellerinize sağlık. :)

İlgi ve alakanız için biz teşekkür ederiz. Bizi çok güzel ağırladınız. Artık fuarlarda muhakkak görüşürüz...

spraypro link=topic=72035.msg835578#msg835578 date=1390822819' Alıntı:

Asıl biz teşekkür ederiz , göstermiş olduğunuz konukseverlik ve günü hatırlatacak hediyeleriniz için. Bizim için hoş bir süpriz oldu.