TD.5 LER VE CASE-İH FARMAL YOLDA

24.11.2009
11,105
765
Ankara

Arkadaşlar bunları bugün gördüm tır yakıt alıyodu petrolden bende fotolarını çektim yurtdışına gidiyolar galiba,

Dikkatimi çeken casenin üst sinyalleriyle td 110un lastik ebatının 38 jant olmadığını farkettim (yada bana öyle geldi) ve tüm traktörlerde reflektör vardı..

KgZjBO.jpg

xJndv5.jpg

eornoX.jpg

KD4oZ3.jpg

x8DmVA.jpg

x0mbvR.jpg

Ynt: TD.5 LER VE CASE-İH FARMAL YOLDA

Bize satacak değiller ya yurt dışına gönderirler tabi kız-*sw Kendi ülkende üret ama diğer ülkelere sat iç piyasaya da fii tarihinden kalma allanıp pullanmış td leri sat.... K.O.Ç bi teşekürü hak ediyo ııhh-*-s ııhh-*-s

ercumentguven link=topic=72108.msg834523#msg834523 date=1390684067' Alıntı:
menemenden gunde çok tır geçıyor nh ve case yuklu alıaga da lımandan butun dunyaya gonderılıyormuş
Ewet zaten ihracat çok olduğu için fabrikayı sakaryaya taşıyacaklar oradan sevkiyat daha kolay olacakmış..

reflektör yurtdışındakilerde zorunlu sanırım tüm yabancı kaynaklı videolarda reflektörlü traktörler bu arada td5 i türkiyede üretip yurtdışınamı satıyorlar? nası olsa alıyoruz ya tdd yi kakala gitsin... ayrıca arka jantlarda ağırlık olmayınca çok şık duruyor traktör :)

anayurtlu 3105d link=topic=72108.msg834530#msg834530 date=1390684515' Alıntı:
Ewet zaten ihracat çok olduğu için fabrikayı sakaryaya taşıyacaklar oradan sevkiyat daha kolay olacakmış..

Paylaşım için teşekkürler ;)
Eskişehir yolundan çok tır geçiyo abi Polatlı dan köye gelene kadar (20 km) hiç yoksa 8 tır traktör geçiyor. Tabi yurtdışına gidenler ile yurtiçine satılanların sadece dış görünüşünde bile dağlar kadar fark var...

evet dışarı gıden td5 lerde t 5060 ınki gibi 4500cclik iveco motor var zaten dıkkat edersenız onların eksozları öbür tarafta yerlılerın tarafında degil case ıh lerde aynı birde onlarda farmall yazıyor

Güzel Paylaşım Volkan.. Ortadaki T4.75 Powerstar... Case ' de İç Pazara Sürülen JX75C, Yurtdışında Farmall C Adını Alıyor...

Yurtdışına Gönderilen TD-D Serisi 65 Ve 75 Yine İç Piyasaya Sürülen TTF S8000 Motorla, Büyükleri IVECO NEF F5C Motorla Gönderiliyor...
İç Piyasadaki TD-D Serisinin Tamamı TTF S8000 Motorlu...

omerfarukkoc link=topic=72108.msg834608#msg834608 date=1390689509' Alıntı:
Güzel Paylaşım Volkan.. Ortadaki T4.75 Powerstar... Case ' de İç Pazara Sürülen JX75C, Yurtdışında Farmall C Adını Alıyor...

Yurtdışına Gönderilen TD-D Serisi 65 Ve 75 Yine İç Piyasaya Sürülen TTF S8000 Motorla, Büyükleri IVECO NEF F5C Motorla Gönderiliyor...
İç Piyasadaki TD-D Serisinin Tamamı TTF S8000 Motorlu...
;)

paylaşım için tşkler bence çok bi değişiklik yoktur tdd serisinin aynısını gorur gibi oldum case nin jx c serisinden gonderiyolar farmal yazıp bide nh ın t5 diye çıkan serilerini yolluyolar avrupaya fakat t5 ler sanırım turkıye pazarına çıkmadı bu arada reflektör leri bence uzun yola çıktıgı için traktorler arkadan gelen araçlar ışıkları ile falan fark etsin diye koyuyo olabilirler motorların hepsinin arkasında var hep arkalarıda tırın arkasına bakıyor. düşüncem yani.

cazgin0020 link=topic=72108.msg834698#msg834698 date=1390720393' Alıntı:
paylaşım için tşkler bence çok bi değişiklik yoktur tdd serisinin aynısını gorur gibi oldum case nin jx c serisinden gonderiyolar farmal yazıp bide nh ın t5 diye çıkan serilerini yolluyolar avrupaya fakat t5 ler sanırım turkıye pazarına çıkmadı bu arada reflektör leri bence uzun yola çıktıgı için traktorler arkadan gelen araçlar ışıkları ile falan fark etsin diye koyuyo olabilirler motorların hepsinin arkasında var hep arkalarıda tırın arkasına bakıyor. düşüncem yani.
T5 ler İtalya ' da Üretiliyor Yaşar, Ülkemizde Üretilen TD5 Serisi, Yani TD-D

Polatlıya giderken yolda bende tır üzerinde kepçeli nh ve caseleri gördüydüm bu aralar sevkiyat hızlanmış gibi.

omerfarukkoc link=topic=72108.msg834722#msg834722 date=1390728708' Alıntı:
T5 ler İtalya ' da Üretiliyor Yaşar, Ülkemizde Üretilen TD5 Serisi, Yani TD-D
t5 italayada üretiliyor
fakat
kabini türkiyede YARIŞ KABİN üretiyor. styer ın kompack modeli T4 T5 TD jx . yxu nun yeni modeli t5 le aynı olan hepsini yarıl kabin üretiyor. tebrikler yarış kabin