NEW HOLLAND TNA DÜŞÜNÜYORUM

Arkadaşlar 2006 model same explorer 75 t 4x4 traktörüm var kabinli aşağı yukarı 10-12.000 tl masrafı var sıfır kabin, sıfır 4 tekerlek koltuk diğer masraflar filan benimki nekadar tutar 2007-2009 tna 75 takas düşünüyorum , bu takastan pişman olurmuyum yakıt ve sağlamlık konusunda filan bilgilendirirmisiniz.

Ynt: NEW HOLLAND TNA DÜŞÜNÜYORUM

ben kullanıyorum tn75da bendede var hatta bende same expoler3 90 almak için forma konu actım. tn75 kullanımı çok kolay bi traktör rahat ergonamik çalişmak zevkli yormaz şöförünü kabini falan cok sezsizdir. yakıtı senin semeden fazladır büyük ihtimalle. tarlada pek farketmiyorsun calişirken 3 piston olduğunu ama yolda ferkediyor 3 piston biraz cabuk bayılıyor çok suratlı bi taktör ayrıca parcası avrupa olduğu için yerlilere göre biraz fazla parça ve işçilik fiyatları. buda benim traktör
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-tarim-makineleri-traktor-new-holland-tn75da-sinifinin-bir-numarasi-avrupa-montaj-142390807/detay

bzm köyde bıtane tn75da var adamlar pek kullanmıyor bıraz elektronıkmış gariba çabuk bozuluyor dıe köyde duymuştum birde tt65leri vardı genelde onu kullanıyorlardı geçen onu verıp tumosan 8195 aldılar ama genede satmıyorlar tn yi demekki var bi bildikleri yoksa çoktan gönderırlerdı o motoru.ama çekiş hız olarak çok hoşuma giden bir motor sameyi bilmiyorm pişman olurmusun olmazmısın.

Dere kenarındai Kavak ağaçlarımızı kesmeğe ve kamyona yüklemeğe.Sındırgı ilçesinden ekip geldi .Traktörleride 4x4 -NH 60TNA o kadar becerikli ve seri bir görmek lazım.Uçurumlardan dahi kokmuyor.Girip çıkıyor.Her şartta çalışıyor.Hayran kaldım.Hemen alasım geldi. Bu traktörleri işte görmek lazım 40 ağacı .3 saatte kesip biçip,araca yüklediler.