steyr 768 e damper

Ynt: steyr 768 e damper

takılır mevcut danper çıkışını sök oadan çıkış al ve yeni aldıgın 4 veya 10 diyelim kumanda koluna giriş yap kumanda kolunun geridöüş çıkışından çıkışı yap ve bişekilde geri yagı aldıgın yere bagla veya hiç giriş yoksa yag konulan yerdeki tapayı sök oradan geri aldıgın yagı geri koy böylece yağı biyerden alıp geri devirdaim saglanır ondan sonra kumanda kolunun şipsaş çıkışlarında çıkışı al ve şip şaka bagla oldu seninde 4 çıkışın maliyeti 1000 tleyi bulabir

DemirdöğeN link=topic=72179.msg917500#msg917500 date=1410201694' Alıntı:
arkadaşlar steyr 768 için iki çıkışlı damper valfine ihtiyacım var nevşehirdeki başak servisi 250 lira dedi daha ucuza alabilecegimiz yer varmı yada alıp bana kargoyla gönderebilecek varmı

evelki yıl tekli çıkışı çift çıkışlı yaptırdım. yani bir çıkış yaptırdım. hortumu basımı başı arkası işçilik derken tek çıkış maliyeti 70 tl yi buldu. çıkışlar, hortumlar, başları varsa yani takım halindeyse bence makul birde işçiliğini işin içine koydurabilirsen fiyat olarak makuldür derim. ama yinede pahalı dersen tamircileri hurdacıları bir gez belki ikinci elini daha makul rakamlara bulabilirsin.

Merhaba DemirdöğeN ;

Aşağıdaki web adresimizden online olarak satın alabilirsiniz , adresinize de kargo ile gönderim sağlanır . Keyifli alışverişler ...

sayarotomotiv.com.tr/urun-334487-hidrolik_damper_valfi_steyr_serisi_2_cikisli_43_adaptorlu.html