Nakliyeciler Eylemde Biz Hasattaydık...

Bugün Aroma F1 Adlı Kokteyl Domates Çeşidimizin Hasadını Yaptık Tamamı Bitmesede Büyük Bir Kısmını Bitirdik Bi Kaç Fotoğraf Çektim Buyrun...

pzck.jpg

gf8f.jpg

g5hv.jpg

Husky Cinsi Köpeklerim :)

gj0y.jpg

Hale gitmek Üzere Yüklemede... :)

04ld.jpg

j1f3.jpg

Yükleme Esnasında Babam...Camlarda Dolu Zararı olduğundan Ve Çoğu Aşağı Düşmeye Devam Ettiğinden Kask Takarak Çalışıyoruz...

69rz.jpg

Çıkışa Hazırız :)

u5un.jpg

Hızla Hale Gidiyoruz :)

q5f1.jpg

2.5 Saat Sonra Dönüş Yolundayız Tabiki BAĞCIK İle :)

0wq8.jpg

Buda Video Vızıldayan Turbo Sesini Alır Diye Uğraştım Ama Nafile :)

TD75B Hal Yolunda

Ynt: Nakliyeciler Eylemde Biz Hasattaydık...

GÜRKAN link=topic=72232.msg836691#msg836691 date=1390948074' Alıntı:
maşallah bereketli olsun. umarım dolu zararını da en kısa sürede telafi edersiniz inşallah

iyi dileklerin için teşekkürler gürkan abi zararıda inşallah telafi edeceğiz şimdilik tek istediğimiz düşen camların çalışırken kafamıza düşmemesi..

anayurtlu 3105d link=topic=72232.msg836692#msg836692 date=1390948139' Alıntı:
Bereketli olsun bilader salkım salkim masallh
Kaç cesit ürün var sende

saolasın bilader bende 5 çeşit domates ürün ekili şuan ayrıca küçük deneme serasında bir biber çeşidi deniyoruz onunla beraber 6 çeşit ürün var :)

bartu link=topic=72232.msg836693#msg836693 date=1390948177' Alıntı:
bereketli olsun Kubilay, bu kamyoncu eyleminin size + ve - leri neler olacak?

saolasın abi biz artısı olur diye bekliyorduk fakat halde etkisi hissedilmedi şuan fiyatlar hala taban seviyelerde eksi bir yönü olmaz sanırım fakat üretici ürünü bekletir ve eylem sonu birden yığılma olursa fiyatlar dahada düşebilir...

koparanlı 80.4 servet link=topic=72232.msg836694#msg836694 date=1390948252' Alıntı:
Bereketli olsun bilader .İlaçlımı bunlar :)

saolasın bilader. ilaçlı ama 'iyi tarım sertifikalı' kalıntısız :)

koparanlı 80.4 servet link=topic=72232.msg836700#msg836700 date=1390948650' Alıntı:
Şansımı deneyim dedim Ya tutarsa misali :)

afyon tarafından sebze-meyve sarıyorsan ahmet oralarda organik tarım yapıyorlar onlara sorarsan denk gelirsin :D antalyada heleki demrede domateste zor ki ne zor biber olsa biyolojik mücadele yapıyorlar hiç ilaçsız :)

Bereketli olsun bilader.Ayaşlılar bir satacakları domates ekiyolar bir de yiyecekleri.Yiyeceklerinde gübre ilaç bişey yok :)

Çağrı link=topic=72232.msg836704#msg836704 date=1390949322' Alıntı:
Bereketli olsun bilader.Ayaşlılar bir satacakları domates ekiyolar bir de yiyecekleri.Yiyeceklerinde gübre ilaç bişey yok :)

sağolasın bilader :)ben işleri devralana kadar bizdede farklı değildi :) ben devralınca kendimize ektiğimiz serayı deneme serasına çevirdim yeni çıkan tohumları ilk orada deniyorum sonrada iyi tarım belgesi aldım kalıntısız mamül oldu her yer sıkıntı kalmadı :) yüzyüze görüşmek nasip olursa bir gün sana bu ayrı yapma olayının iç yüzünü anlatacağım :)

KamilAydın link=topic=72232.msg836712#msg836712 date=1390949942' Alıntı:

saolasın kamil

nailyetek link=topic=72232.msg836714#msg836714 date=1390950040' Alıntı:
bereketli olsun bilader, haberleri dikkatle izledim, İstanbul haline sebze meyve gelişinde sıkıntı yok deyip, kivi, kestane, elma, armut v.s. gösterdiler.:D

saolasın nail abi abi bizim elimizi ayağımızı büken medya oluyor az biraz fiyatlanıyor ürünler,fiyatlar bize yaracak kıvama geliyor hopp bi haber bakıyoruz pazarda bi muhabir ablamız 3-5 teyzeyi yanına almış bağırıyorlar biz ne yiyelim diye 2 gün demiyor fiyatlar eskisindende kötü oluyor hale giden sebze-meyve konusuna gelince maalesef haklılık payları var fakat giren ürün azalır illaki zaten burda çoğu tüccarın kendi nakliye kamyonu var onlar derneğe bağlı değil sevkiyat yapıyor tamamen kesilmesi söz konusu değil jeotermal enerjinin olduğu tüm iç bölgelerde ürün yetişiyor serada hemde bizimkilerden kaliteli böyle olunca pek etkisini hissetmedik :) ama bu eylem pazarcıya yarayacak domates 7liraya kadar çıkar düşüncesi var pazarcılarda tamamen fırsatçılık...

maşallah.mevlam kazancını hayırlı günlerde yemek nasip etsin,kubilay bey.
bişey sorcam ,bizim burda satılan domateslerin dış kabukları cok aşırı kalın bide sanki ,zamansız yetişmiş tam kızarmamış gibi bunun nedeni ne olabilir.kış ayı olduğundanmı.