Tümosan ileri geri levye ve yakıt olcumu ÜSTÜN ÇEKİŞ

Ynt: Tümosan ileri geri levye ve yakıt olcumu ÜSTÜN ÇEKİŞ

Yaşını bilemiyoz abi/kardeş..

Diyelim ki gerçekten harika bi çekiş var ve meraktan soruyoz;

*Tümoda olan ve diğer motorlarda olamayan ne var ki böyle harika çekişi var?

*Tümonun motor-traktör dünyasına sunduğu bi inovasyon-patent sadece kendine has ORJİNAL bi sistemi var mı acaba?

*Tümo bu süper çekişi az yakarak mı içerek mi sağlıyo? Az yakıyosa Powermıx test sonucu nedir? Elinizde yoksa fabrikaya rica etseniz verirler mi? (İnşallah verirler ama sanmam..)

*Tümo diyelim ki çok çekiyo az yakıyo, ömür-sağlamlık durumu nedir? Diyelim ki 10 bin saat üstü 10 yaş üstü Tümoların genel durumu-kondisyonu nedir?

Lütfen yanlış anlama kırılma-dökülme olmasın.. mesele anlaşılsın.. %10 pazar payı az değil çuval çuval para eder.. inşallah bunları da kısa sürede başarır..

İthal/orjinal/kendi sitemiyle üretilen bi motor kendinden %50 daha büyük bi motora hemi de daha AZ yakarak çekilmez!

Aynı ekipmanı da çalıştırır sihir, büyü değil.. alın teri el emeği göz nuru.. Allah ' ın verdiği aklı-fikri kullanırsan herhes yapar.. ama biz montajdan gerçek üretime geçememiş, TAM bağımsızlığına daha kavuşamamış bi milletiz ne yazıkki..

İnşallah küsüp kızmazsan şu video ile.. buyur 62 bg & 95 bg;

Yer: Konya

*Yerli/İthal farkını.. daha millet olarak ekmek yememiz gerektiği acı gerçeğini..

*Orjinal/kendine has bi sistemin motorun/pompan vs. gibi ana parçaların olmadığı sürece, piyasada herkesin kullandığı parçalarla piyasadaki herhangi bi motor kadar motor üretilebileceği gerçeğini hatırlatmak paylaşmak isterim.

tümosan 9080 zetor 64 41 çekişmesi

Traktor cekistırmekle gucun farkına varıyorsan senın aklın calısmıyor youtubede var tumosanı nh 55beygurle cekıstırıyorlar nh de on kısı var tumosan cekemıyor buda ole agır olan ceker bana aynı beygırle aynı ekıpmanlı tarlada cıft vıdeosu goster

Çift de var çubuk da bilen biliyo arayan buluyo.. yalnız bu şekilde bi yere varılmaz.. sen haklısın kardeşim! Hadi hayırlı akşamlar..

Ortaya hepimize konuşuyom;

İmam Gazali demiş ki 'alimlerle yaptğım HİÇ bir konuşmayı kaybetmedim ama cahillerle yaptığım HİÇ bir tartışmayı da kazanamadım' :)

Şu üstün çekişi bi biz göremedik nedense :) Komşumuzda 90.80 var 4lü 12 ' pulluk takıyo öyle ahamlı şahamlı çekişini görmedim. Yazın komşuya 2010 model çiftçeker 74.80 geldi çekirdek işinde kullandık el freni, el gazı tutmuyo senkromej yok ön tekerin keçesinden yağ atıyo fren doğru dürüst tutmuyo tamam kalitesi yok ama anlattığın gibi çekişte göremedim boş römorkla tarladan çıkamıyacaktı nerdeyse :) Çok zıpladığını saymıyorum bile.

UÖZKAN.77 link=topic=72249.msg837109#msg837109 date=1391018460' Alıntı:
Çift de var çubuk da bilen biliyo arayan buluyo.. yalnız bu şekilde bi yere varılmaz.. sen haklısın kardeşim! Hadi hayırlı akşamlar..

Ortaya hepimize konuşuyom;

İmam Gazali demiş ki 'alimlerle yaptğım HİÇ bir konuşmayı kaybetmedim ama cahillerle yaptığım HİÇ bir tartışmayı da kazanamadım' :)
kalten düşürüyon bizm zetorcular ellernden çıkarmak içn can atıyo nasıl oluyorsa

UÖZKAN.77 link=topic=72249.msg837099#msg837099 date=1391017768' Alıntı:
İthal/orjinal/kendi sitemiyle üretilen bi motor kendinden %50 daha büyük bi motora hemi de daha AZ yakarak çekilmez!

Aynı ekipmanı da çalıştırır sihir, büyü değil.. alın teri el emeği göz nuru.. Allah ' ın verdiği aklı-fikri kullanırsan herhes yapar.. ama biz montajdan gerçek üretime geçememiş, TAM bağımsızlığına daha kavuşamamış bi milletiz ne yazıkki..
bence bu video tümo dozer gibi çeken diyen arkadaşlara kapak niyetine olmuştur

İnşallah küsüp kızmazsan şu video ile.. buyur 62 bg & 95 bg;

Yer: Konya

*Yerli/İthal farkını.. daha millet olarak ekmek yememiz gerektiği acı gerçeğini..

*Orjinal/kendine has bi sistemin motorun/pompan vs. gibi ana parçaların olmadığı sürece, piyasada herkesin kullandığı parçalarla piyasadaki herhangi bi motor kadar motor üretilebileceği gerçeğini hatırlatmak paylaşmak isterim.

tümosan 9080 zetor 64 41 çekişmesi

Yav arkadaş birisi Tümosanla ilgili birşey paylaştığında dünya kopuyor resmen, adam videoyu paylaşmış eyvallah burada başka markayıda kötülememiş çok güzel ama burayı tartışma ortamına çeviren sizlersiniz.Kendi ülkenizin malı ayıptır avrupayla yerli elbette 1 değil onlar bizden daha üstünler ama fendt anasının karnından doğduğu gibi dünya markasımı olduğunu sanıyorsunuz mercedes bmv ilk üretime başladığında çokmu kraldı herşey zamanla oldu gelişti ama bu gelişim sürecindede ülkesi destek verdi arkasından atıp tutmadı bu söylediklerimden yine ileri zekalılar illa birşey çıkartırlar bundan eminim.Ama bu iş böyle olmaz böyle yürümez biz nekadar destek verirsek onlar okadar gelişir bizde gelişelim dünya markası olalım,ancak buna karşılık bazı kişiler diyecek ki Tümosan iyi mal yapsın o zaman bakarız o zaman destekleriz diyorlar afedersiniz ama önyargıyla hiçkimse biyere varamaz ben size illaki yerli malı alın kullanın demiyorum yine herkesin elindeki kendine güzeldir kullanın ancak yerliye karalayıp çamur atmakla olmaz. Yukarıdaki yorumları okudum açıkçası bazı şeyler çok saçma sapan olmuş lütfen biraz araştırarak düşünerek yorum yapalım...