PATLICAN ÜRETİCİLERİ ARANIYOR !!!

Saygıdeğer trakklüp üyeleri siz değerli çiftçilerimizde bu sene patlıcan üretecek olan var ise onunla ürününü satın almak için görüşebilirim Tercihim Adana ve Mersin illeri ancak fiyatın uygun olması halinde diğer illerden de alım yapabilirim. Benim istediğim patlıcan dolmalık türü olan patlıcan kemer patlıcanı değil. Cevaplarınızı bekliyor Allah ' tan hepinize bol hasatlar diliyorum.

Ynt: PATLICAN ÜRETİCİLERİ ARANIYOR !!!

mehan01 link=topic=72267.msg837480#msg837480 date=1391068939' Alıntı:
Saygıdeğer trakklüp üyeleri siz değerli çiftçilerimizde bu sene patlıcan üretecek olan var ise onunla ürününü satın almak için görüşebilirim Tercihim Adana ve Mersin illeri ancak fiyatın uygun olması halinde diğer illerden de alım yapabilirim. Benim istediğim patlıcan dolmalık türü olan patlıcan kemer patlıcanı değil. Cevaplarınızı bekliyor Allah ' tan hepinize bol hasatlar diliyorum.

sanırım çukurovada yaygın olarak yetiştirilen topak patlıcandan bahsediyorsunuz

peki alım şartlarınız hanig ayda teslim almak istiyorsunuz tarla ürünümü sera ürünümü
kurutmalıkmı dolmalıkmı taze tükettimlikmi yemeklikmi
ürünü alacagınız fiyatlarınız alacagınız miktar vs vs
yani buşekil birçok soru işreti olan konu var
daha detaylı bilgi verirseniz illaki size yardımcı olabiliriz
ama biraz açıklama yapmanız lazım :)

mehan01 link=topic=72267.msg837480#msg837480 date=1391068939' Alıntı:
tonaj olarak kaç ton istiyorsunuz ..manisa salihli uygun gelirse burda patlıcan işi yapan arkadaşlarla iletişim kurdurtabilirim ..

YAVUZ_13 link=topic=72267.msg838055#msg838055 date=1391124454' Alıntı:
sanırım çukurovada yaygın olarak yetiştirilen topak patlıcandan bahsediyorsunuz

peki alım şartlarınız hanig ayda teslim almak istiyorsunuz tarla ürünümü sera ürünümü
kurutmalıkmı dolmalıkmı taze tükettimlikmi yemeklikmi
ürünü alacagınız fiyatlarınız alacagınız miktar vs vs
yani buşekil birçok soru işreti olan konu var
daha detaylı bilgi verirseniz illaki size yardımcı olabiliriz
ama biraz açıklama yapmanız lazım :)
:) Kardeşim haklısın biraz üstü açık ilan olmuş acemiliğimize ver :)
Kardeşim İnşallah Patlıcan kurutmalık olacak
Ürünü alacağım fiyat şu anda fiyat vermek zor ama kilo 0,17 krş-0,20 krş arasında olacaktır.
Alacağım miktar günlük ortalama 10 ton civarında olacak bu ileride artabilir de. Saygılarımla

Ali SARAÇ link=topic=72267.msg838057#msg838057 date=1391124861' Alıntı:
tonaj olarak kaç ton istiyorsunuz ..manisa salihli uygun gelirse burda patlıcan işi yapan arkadaşlarla iletişim kurdurtabilirim ..
Tonaj olarak ortalama günlük 10 ton civarında olacak ancak manisa ulaşım açısından bize biraz sıkıntı verir. Ama fiyat uygun olursa da görüşebiliriz.

uzay kasa link=topic=72267.msg838126#msg838126 date=1391160030' Alıntı:
Bizim bu bölgede bu işi yapan tanıdıklarımız mevcut ama hangi cinsi ne zaman ve ne kadar istiyorsunuz bunu bilmek gerekir.
Patlıcan kurutmalık olacak haziran sonu temmuz başı gibi alımlar başlar günlük ortalama 10 ton civarında olacak.

mehan01 link=topic=72267.msg839655#msg839655 date=1391417148' Alıntı:
:) Kardeşim haklısın biraz üstü açık ilan olmuş acemiliğimize ver :)
Kardeşim İnşallah Patlıcan kurutmalık olacak
Ürünü alacağım fiyat şu anda fiyat vermek zor ama kilo 0,17 krş-0,20 krş arasında olacaktır.
Alacağım miktar günlük ortalama 10 ton civarında olacak bu ileride artabilir de. Saygılarımla
sen o fiyata biraz zor bulursun...

uzay kasa link=topic=72267.msg840233#msg840233 date=1391468479' Alıntı:
Tanıdığım üreticiler var.Tahmini fiyatınızı onlara bildireyim.Bakalım onlar ne düşünecekler.Edindiğim bilgileri bu konuda paylaşırım kısmetse...
İlginiz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

nasl paralarla tahmin yürütüyosn sen ben anlamadm bu işi o paralardan patlıcan satıcama ekmem daha iyi kendimi bildim bileli patlıcan işi yapıyorum bu zamana kadar 50 kuruştan aşşa düştünü görmedim oda piyasanın en ölü zamanı o paralara zor ha ne olur halde mal bekler iki üç gün satılmaz senn istedin kıvama gelir 5 kuruştan da alırsn o zaman

uzay kasa link=topic=72267.msg844181#msg844181 date=1392016394' Alıntı:
mehan01 kardeşim;Eğer yaşadığınız yer Çukurova ' ya uzak değilse,üreticilerle yüz yüze görüşme yapabilir misiniz?
Berke kardeşim Üreticilerle yüz yüze görüşebilirim. İlgine tekrar teşekkür ederim.
Eren ASLAN link=topic=72267.msg844197#msg844197 date=1392021007' Alıntı:
nasl paralarla tahmin yürütüyosn sen ben anlamadm bu işi o paralardan patlıcan satıcama ekmem daha iyi kendimi bildim bileli patlıcan işi yapıyorum bu zamana kadar 50 kuruştan aşşa düştünü görmedim oda piyasanın en ölü zamanı o paralara zor ha ne olur halde mal bekler iki üç gün satılmaz senn istedin kıvama gelir 5 kuruştan da alırsn o zaman
Kardeşim fikrine saygı duyarım. Mal senin ister verirsin ister vermezsin. Sen hangi cins ekiyorsun bilemem patlıcanın kaç tane çeşidi var. Bizde ezbere konuşmuyoruz hallerde tanıdıklarımız var tüccar tanıdıklarımız var çiftçi tanıdıklarımız var sezonda onlarda fikir alışverişinde bulunup fiyatı ortaya çıkartırız. Yazıyı Heyecanlı bir şekilde yazmışsın galiba onuda gençliğine veriyorum. Kendine iyi bak.

Eren ASLAN link=topic=72267.msg844197#msg844197 date=1392021007' Alıntı:

Evet 0,17-0,20 kuruşları duyunca çifçinin düştüğü durum gözünmün önüne geldi heycanlandm,Sizin aradınız cinsi de ekiyorum normal uzun anamur cinsi de ekiyorum geçen sene top patlıcan ekmemiştim uzun cins olan anamur ve darko ekmiştim bu sene top patlıcan ve anamur ekiyorum allh nasip ederse size bol müşteriler