YENİ ALDIĞIM GOPRO FLEX CLAMP (RTC TARIM )

Ynt: YENİ ALDIĞIM GOPRO FLEX CLAMP (RTC TARIM )

Hayırlı olsun. Güle güle kullan Ertaç. Ekipmanları genişletiyorsun. Süper çekimler bekliyoruz senden. Trakkulup ' e bir kanal açalım. Senide başına getirelim. Tanıtım filmleri çek. Landwirt yada Profi gibi falan...;)

hayırlı olsun abi :) Bana yap diye video gönderiyon sen yapılmışını alıyon :D bugün sordu bu malzemeleri burada bulamazsın diyorlar mahsuru fiyatını yazarsan uygun olursa bende alırım uyarlarım diğer kameralara :)

ertac sahın link=topic=72273.msg837548#msg837548 date=1391083307' Alıntı:
sagolun agalar :)
butun bılgı bu sıtede http://goproturkiye.com/
erkan landwırt nere bız nere :D ama bu yolda bı adım atılabılır

Landwirt kadar olmasakta gene çekimler yapılır. Sen nasılsa baya gezgincisin. Mesela şimdi Cihan ' ın oraya gidecen orada TD110 ' a bir film çekecen. Traktörün detaylarını gösteren anlatımlı birşey. Bu tarz vidyolar baya tutar diye düşünüyorum. O sitelerde zaten bu Youtube kanalları ile bu kadar yayıldılar. Ama tabi herşey bütçeyle alakalı. Keşke sitemiz çok reklam alsada sırf bu tanıtım film ve vidyolarına ayrı bütçe ayrılabilse. Seyahat masraflarını siteden karşılayarak değişik bölgelerdeki traktörleri deneyip, vidyolar çekip koyabilsek. Umarım ileride olur...;)

MuRaT cAn link=topic=72273.msg837549#msg837549 date=1391083397' Alıntı:
hayırlı olsun abi :) Bana yap diye video gönderiyon sen yapılmışını alıyon :D bugün sordu bu malzemeleri burada bulamazsın diyorlar mahsuru fiyatını yazarsan uygun olursa bende alırım uyarlarım diğer kameralara :)
bende bundan yapacaktım murat ama guvenemedım DIY GoPro Jaws-Flex Klemme/Clamp mount (German)
daha degısık cesıtlerını de yapanlar vardı ama bu daha ıyı oldu :D

erkan ınsallah ılerde olur boyle seyler

Çağrı link=topic=72273.msg837567#msg837567 date=1391084287' Alıntı:
Bilader hayırlı uğurlu olsun bu çok yaralı bişey gibi geldi bana :) Kanal konusunda çalışmalarımız var ;)
tekrar sagolasın :)
MuRaT cAn link=topic=72273.msg837569#msg837569 date=1391084377' Alıntı:
:D sağol abi olmazsa sipariş edeyimde gelsin :) ben maşa diye arıyorum hiç bişey çıkmıyor kıskaç yazınca bi sürü çıktı :)

bunu da bana anayurtlu buldu bende cok aradım o tekzen senın bu koçtaş benım ama sonuc flex clamp aldım :D

ertac sahın link=topic=72273.msg837570#msg837570 date=1391084496' Alıntı:
bunu da bana anayurtlu buldu bende cok aradım o tekzen senın bu koçtaş benım ama sonuc flex clamp aldım :D
İkinizede tekrar teşekkür ederim abi :) 1 aya yaparım ben bunu belki kıskaç diye sorsam burada da var diyecekler :)

Biladerim gopro ekipmanları gittikçe çoğalıyor benimde yavaştan kanım ısınmaya başladı bu işe ;) Action kameraları biraz inceledim next marka kamera var başlangıç için ideal görünüyor olmadı şeyse şeyederim gibi ;D ;D

Bu arada benim mengene fikrinde hala ısrarcıyım flex clamp a göre kat kat ucuz ve el becerisini geliştirir :D