John Deere 1174 SII Biçerdöver,,

Ynt: John Deere 1174 SII Biçerdöver,,

mustafakatırcı link=topic=8116.msg85391#msg85391 date=1224144922' Alıntı:
değerli dostum jd yi çeltik biçiminde görmek isterdim
yinede eline sağlık şahane pozlar

Belirttiğim gibi videoları bulunmakta JD nin Boyutları uzun olduğu için bir video sitesine yüklenip sonra link olarak alabileceğiz galiba

Güzel paylaşım. Bizim ikinci makinamız bundandı. Gerçekten çok güzel makinaydı. Yalnız motoru bayırlarda güçsüz geliyordu. Birde bizimkinin kabin ön camı komple camdı diye hatırlıyorum.

alipasalierkan link=topic=8116.msg85542#msg85542 date=1224181065' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bizim ikinci makinamız bundandı. Gerçekten çok güzel makinaydı. Yalnız motoru bayırlarda güçsüz geliyordu. Birde bizimkinin kabin ön camı komple camdı diye hatırlıyorum.
Haklısın Erkan bi komple cam.Güzel resimler.Bende de var aynı makinanın resimleri yakın zmanda upload edicem inş.Onun camı Erkan abinin bahsettiği gibi.Model farkı olabilir belki benim bahsettiğim makina 98 model.

marksman link=topic=8116.msg85551#msg85551 date=1224183613' Alıntı:
Haklısın Erkan bi komple cam.Güzel resimler.Bende de var aynı makinanın resimleri yakın zmanda upload edicem inş.Onun camı Erkan abinin bahsettiği gibi.Model farkı olabilir belki benim bahsettiğim makina 98 model.Bu resimlerdekinin arka tekerlekler de büyükmüş.
makinanın geçmişini bilmiyorum,kabin konusunda sonradan takılmış olabilir dicem ama benim bildiğim orjinal kabinli diye hatırlıyorum,arka tekerlerin büyüklüğü ise orjinal değil,palet taktığımız zaman makina yükseliyo arkayı dengelemek amacıyla lastik ebatlarını büyütüyoruz.

Bu makinanın 91 modelini geçen seneye kadar kullandım. Buradaki kabin orijinal jonh deere kabini değil... evet arka lastik ebadı değiştirilmiş... Ön lastik ebadları aynı olmakla beraber lastikler yenilenmiş olabilir diye düşünüyorum... Bu makinanın motor gücü yeterli değil, buda sorun yaratıyor...

Pardon, ön lastikler değişmemiş gibi... Tırnak yapısına bakarak söylemiştim ama; genelde 1100 serisinde farklı tırnak yapısına sahip radial lastik kullanılıyordu ama...

pamukçu link=topic=8116.msg86510#msg86510 date=1224445870' Alıntı:
Pardon, ön lastikler değişmemiş gibi... Tırnak yapısına bakarak söylemiştim ama; genelde 1100 serisinde farklı tırnak yapısına sahip radial lastik kullanılıyordu ama...
önlastikleride orjinal değil,rampa ve yamaç yerlerde çalıstığı için lastik ebatlarını genişlettiler,,,

yaa arkadaşlar biz 3-4 ay önce bu makinanın aynısını alıcaktık ama makina biraz yıprak olduğu için almadık bide parça sorunu var galiba siz kullandığınız zamanlarda böyle sıkıntılar yaşadınızmı? kimine göre 8060 ' tan daha kuvvetli diyOLAR OLABİLİRMİ SİZCE...