silajlık mısır destekleri hesapta

Ynt: silajlık mısır destekleri hesapta

arkadaşlar benim askıya çıkan listede 4750 lira kadardı bu gün parayı çektim 400 lira kesinti var orda genel olarak kulak misafiri oldum herkesten kesmişler paranıın miktarına göre bu neyin kesintisi 3 kuruş veriyolar onuda kesintilerle eksik veriyorlar...

mf_3105 link=topic=72310.msg838171#msg838171 date=1391169066' Alıntı:
arkadaşlar benim askıya çıkan listede 4750 lira kadardı bu gün parayı çektim 400 lira kesinti var orda genel olarak kulak misafiri oldum herkesten kesmişler paranıın miktarına göre bu neyin kesintisi 3 kuruş veriyolar onuda kesintilerle eksik veriyorlar...
Malesef her zamanki gibi banka kesinti yapıyor. Genelde %4 ile %8 arasında değişen bir kesinti oluyor her destek ödemesinde.

mf_3105 link=topic=72310.msg838171#msg838171 date=1391169066' Alıntı:

Bu ayakkabı kutusunun kesintisidir kardeşim nasıl olsa köylü çiftçi sesini çıkarmaz aşağı yukarı %10 lara tekabül eder bu kesinti biri çıkıp cevap versin yüreği varsa zaten 3 kuruş veriyolar bide bu kesinti neyin nesi bana kalırsa bu ayakkabı kutusundan çıkanların yerini doldurmak için sesini çıkaramayanlardan alınan bir kesintidir. Aksini düşünenler boşuna cvp yazmasın aynı kategoriden oldukları için onlarla muhattab olmamayı tercih ediyorum