Claas 460 Lexion, uzuuuunca tablasıyla..

claas-flex.jpg

front.jpg

cab2.jpg

cab1.jpg

laser.jpg

unload.jpg

rear.jpg

resimler internetten alınmadır..

Ynt: Claas 460 Lexion, uzuuuunca tablasıyla..

bu gün claas bayisinden yeni öğrendim ... CAT biçerleri claas üretiyormuş...sadece rengine ve cat ablemi ne karar veriyormuş... biçerde tebrik ederim claası....

atilla link=topic=8122.msg85689#msg85689 date=1224264308' Alıntı:
bu gün claas bayisinden yeni öğrendim ... CAT biçerleri claas üretiyormuş...sadece rengine ve cat ablemi ne karar veriyormuş... biçerde tebrik ederim claası....

Evet. Atilla Abi bütün parçalarını CLAAS üretiyor. Sadece motorları CAT olarak konuluyor. Diğer bütün parçaları CLAAS ' ın üretimi. Amerika pazarına sunuldukları içinde ayrıca Amerika trafik kurallarına uygun birkaç düzenlemede üzerlerine uygulanıyor. CAT ' in Amerika pazarındaki büyük segment biçerdöver ihtiyacını CLAAS karşılıyor....

Saygılar...

alipasalierkan link=topic=8122.msg85705#msg85705 date=1224265648' Alıntı:
Evet. Atilla Abi bütün parçalarını CLAAS üretiyor. Sadece motorları CAT olarak konuluyor. Diğer bütün parçaları CLAAS ' ın üretimi. Amerika pazarına sunuldukları içinde ayrıca Amerika trafik kurallarına uygun birkaç düzenlemede üzerlerine uygulanıyor. CAT ' in Amerika pazarındaki büyük segment biçerdöver ihtiyacını CLAAS karşılıyor....

Saygılar...
bu gün edirne claas bayi de fikir alış verişi yaptık...claas traktörde kullandım...ilk kez kullandım....

CELTİS segmentini kullandım , yarın yine kullanacağım...artı ve eksi yönlerini yazacağım....ilk gözlemim iki aks arası mesafe muadillerine göre daha uzun diye düşünüyorum...

atilla link=topic=8122.msg85715#msg85715 date=1224268650' Alıntı:
CELTİS segmentini kullandım , yarın yine kullanacağım...artı ve eksi yönlerini yazacağım....ilk gözlemim iki aks arası mesafe muadillerine göre daha uzun diye düşünüyorum...

Ok Abi. Gözlemlerini merakla bekliyoruz. Kullandığın acaba mekanik mi hidrostatik mi? Bursa fuarına yeni hidrostatik modelleri gelmiş. O tam senin istediğin gibi bir makina diye düşünüyorum....

alipasalierkan link=topic=8122.msg85326#msg85326 date=1224099355' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bu tablanın daha büyüğünü LEXION 600 ' e takmışlar. Bi sitede resmi vardı. Sanırsam en büyük tablolardan 18.6 metre yazıyordu.
18.6 metre müthiş bi rakam walla.Eline sağlık kardeş güzel resimler.