Tümosanın rezilliği

bu aralar tümosana karşı cok sert tepkiler alıyoruz başlığı biraz ilgi çeksin diye böyle yaptım cünkü daha cok kişi ilgilenecek.. ;)
öncelikle bu tepkilerin tümosana karsı düşmanlığın sebebi nedir :S
Tümosan iyiyse neden iyi kötüyse neden kötüdür?
herkes tartışma cıkarmadan birbirleriyle uğraşmadan kendi düşüncelerini yassın bakalım

tümosan 85 80 6 lı 16 numara pullukla

Tümosan 90-80 -16 numara 6 lık pulluk

Tümosan 82.80 - 6 ' lı 12inç pulluk

tümosan 90-80 DT 6 LI.mp4

Ynt: TÜmosanın rezilliği

en iyi traktör evinin önundekidir kardeşim.. herkese uygun motor yoktur ihtiyaçlarının maksimum seviyede karşılayan traktör wardır ;)

böyle şeylere gerek yok bence bana göre tümosanın kendini geliştirememesinin nedeniyle sıkınıt cekiyor..

SmhGwz link=topic=72352.msg838527#msg838527 date=1391242361' Alıntı:
en iyi traktör evinin önundekidir kardeşim.. herkese uygun motor yoktur ihtiyaçlarının maksimum seviyede karşılayan traktör wardır ;)

böyle şeylere gerek yok bence bana göre tümosanın kendini geliştirememesinin nedeniyle sıkınıt cekiyor..
yorum için tşk
bence tümosan orta sınıf cifçiye hitap eden traktörler üretiyor fazla konfora önem vermiyor
bena göre tümosanın tek eksiği kabini geri kalan herşeyi güzel

uzay kasa link=topic=72352.msg838529#msg838529 date=1391242647' Alıntı:
beni ele muhtaç etmeyen en iyisidir.Tümosan vatandaş tarafından benimseniyor fakat üretiminde vatandaş istediğini tam anlamıyla bulamayınca kıyaslarken biraz ölçüyü kaçırabiliyor.
sende haklısın ama diğer markalar herşeyi dört dörtlükmü yapıyorda tüm tepkiyi tümosan cekiyor yoksa tümosandan beklentiler diğer markalardan yüksekmi ?

Herkese kapısının önündeki güzel geldiği için insanlar nereye nasıl yorum yapacağını sapıtıyorlar Tümosanı fendt segmentinde görüp aşırı isteklere kaçanlar var.Şuan Tümosan 12 ülkeye motor ve traktör ihracatı yapıyor buda demektirki ülkemiz artık kazanacak kazanacakta ülkesinin insanları destek verse belkide avrupaya kadar gelişirler.Göreceksiniz önümüzdeki 10yıl içinde çok şey değişecek... :)

jrkeag link=topic=72352.msg838537#msg838537 date=1391243612' Alıntı:
Herkese kapısının önündeki güzel geldiği için insanlar nereye nasıl yorum yapacağını sapıtıyorlar Tümosanı fendt segmentinde görüp aşırı isteklere kaçanlar var.Şuan Tümosan 12 ülkeye motor ve traktör ihracatı yapıyor buda demektirki ülkemiz artık kazanacak kazanacakta ülkesinin insanları destek verse belkide avrupaya kadar gelişirler.Göreceksiniz önümüzdeki 10yıl içinde çok şey değişecek... :)
katılıyorm destek çıkan yok başka ülkeler daha çok destekliyo TÜMOSANI Türklerden!!!

senın tümosanla yada diğerlerinle ne alıp veremediğin war analmadım :D
böyle baiy vidyoları atarak bişey olmyuor yani erkuntun bayilerinin traktörelri neler yaptırdıgını biliyorum adamalr düz duvara cıkarır gerekirse :D

geçenlerde erkurt ve tümonsana bindim erkurt kabin içi daha iyi tümonsanda değişik birsey yok yerli motorlar daha iyi olması gerekiyor artık motor üretiyoz ama konfor ve çekişde gerekiyor gerçi motorlar çekiyor ama yakıtıda içiyorlar su torku çogatsalar birde konfor olsa Euro bu kadar yüksek olduğu zamanda ne satış yaparlar anlş-*s

arkadaşlar ben 55-56 kullanıyorum değiştircez nasip olursa. hem arzi arttığı için hemde konfor için.akşama kadar günlerce tarla sürmek(3lü 10 nolu pulluk ile) insanı bitiriyor.bu nedenle şiddetle konfor arıyoruz.malesef bu rahatlık tümosanda yok.sebeblerimden birisi bu.ilk tercih td75d

2005 de 8280 cıftceker aldık 1200 saatte sattık aldıgım gune lanet edıyorum motor degıl 5 lı 12 ıncı bıle tam cekmıyor buraya 6 lıyı cekıyor dıye vıdeo koymussunuz uzak dursun benden ne konfor ne cekıs hepsı berbat

manas link=topic=72352.msg838685#msg838685 date=1391271125' Alıntı:
2005 de 8280 cıftceker aldık 1200 saatte sattık aldıgım gune lanet edıyorum motor degıl 5 lı 12 ıncı bıle tam cekmıyor buraya 6 lıyı cekıyor dıye vıdeo koymussunuz uzak dursun benden ne konfor ne cekıs hepsı berbat
onlar eskı kasaydı sımdıkı kasalarda ole bı sorun yok.. ozelıklede klasık kasalarda tam bır tarla canavari

jrkeag3 link=topic=72352.msg838706#msg838706 date=1391272872' Alıntı:
onlar eskı kasaydı sımdıkı kasalarda ole bı sorun yok.. ozelıklede klasık kasalarda tam bır tarla canavari
eskısı yenısımı var arada kac yıl fark varda ona bakarsan hala fıyat 780 lerın kaportası var neymiş klasık hahah benım zararımı oduyor tumosan at cöpe

manas link=topic=72352.msg838718#msg838718 date=1391273402' Alıntı:
eskısı yenısımı var arada kac yıl fark varda ona bakarsan hala fıyat 780 lerın kaportası var neymiş klasık hahah benım zararımı oduyor tumosan at cöpe
ben tarlada cekmıyen tumosan gormedım ... yorumlarınız ınandırıcı gelmıyor hatta dıger muadıl traktorlerden bı no fazla pulluk cekıor

jrkeag3 link=topic=72352.msg838719#msg838719 date=1391273590' Alıntı:
ben tarlada cekmıyen tumosan gormedım ... yorumlarınız ınandırıcı gelmıyor hatta dıger muadıl traktorlerden bı no fazla pulluk cekıor
yaşın 17 daha ne gördunku ben kullandıgım makına ekıpman traktor konusunda fanatıklık yapmıyorum bana gore dogru veya yanlış olanlarını yazıyor paylaşıyorum ınanmazsan mesajlarımı ıncele kımseye yalan borcum yok

manas link=topic=72352.msg838731#msg838731 date=1391274095' Alıntı:
yaşın 17 daha ne gördunku ben kullandıgım makına ekıpman traktor konusunda fanatıklık yapmıyorum bana gore dogru veya yanlış olanlarını yazıyor paylaşıyorum ınanmazsan mesajlarımı ıncele kımseye yalan borcum yok
abi tumosan cekıyor kımse dıyemz kı cekmıyor dıye bızım burda tumolar canavar gıbı tarlalardan hatta mf yı satıp tumosan almayı dusunuyor bbabam maksımA lardan tumosanı kuyruk mılınde denedıler erkunt bayıla bayıla calıstırdı slaj makınesını son gazda

arkaşlar neden böyle konular açıyonuz ki hiç anlamıyom isyen beğenir isteğen beğenmez ister alır ister almaz erkezin zevkine ve yaptığı işe vede parasına kalmış bende tümosan kullanıcısıyım ama eksik bulduğum bir çok yönü var bugün imkanım olsa hemen satarım ve bir daha tümosan kapımdan içeri zor girer ve her şey çekide bitmiyor