timosan valtra cekişmesi

Ynt: timosan valtra cekişmesi

Bu çekişmede %100 hile var valtranın sahibi bayi sadece kendi reklamını yapmak için böyle birşeye kalkışmış adam bayisi olmasa umrunda olmayacak...ancak valtra birçok kez mağlup oldu bunu hepimiz biliyoruz.
tümosan valtra traktör çekişmesi birde şunu izleyelim,valtra sadece çekmiş ama tümosan bölmüş zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s valtrayla elimde daha bunun gibi birçok bölündüğü videosu mevcut...

anlş-*s
yasin köse link=topic=72367.msg838665#msg838665 date=1391268544' Alıntı:
biri bölündü diye hepsimi bölünecek bizim burda bitene timosan var 8185 adam binmeye korkuyor yakmıyormuş iciyormuş
HEMA 60 link=topic=72367.msg838670#msg838670 date=1391269012' Alıntı:
tamam hepimiz valraya savaş acalım nedir bu savas anlamadım gitti en iyi tümosan baska iyi yok valtrayı adamlar tenekeden yapmıs tümosan altın
Beni fanatik v.s sanmayın böyle dangalak videolar yayınlarken biraz düşünün yukarda attığım videoyuda size ders olsun diye attım traktörün iyi yada kötü olduğu böyle göt göte bağlamakla anlaşılmaz gidersin tarlaya takarsın pulluğu bakarsın durumlarına ona göre karar verilir illa bağlıyacaz diyosanızda bir sürü sebep sayarım ben size motorların ağırlıkları,hp leri,üzerlerindeki şöförler,lastik boyutları,lastik hava basınçları v.s v.s bu durumlar say say bitmez oyüzden boşu boşuna reklam yapmaya gerek yok,benim çevremde tanıdığım bi patozcu kardeşim var onda hem tümosan hemde valtra var oyüzden kendim gittim gözümlede gördüm neyin ne olduğunu herkes biliyor.Hema 60 ithal modellerin hakkını yemem.Yasin adam binmeye korkuyo demişsin bak sana şunu söyliyim bir traktör alındığında ilk 500 saat içinde güzel açtırılırsa hem performansı hem de yakıtı oldukça iyi olur buna rağmen düzelmiyorsa pompada sıkıntı vardır.

jrkeag link=topic=72367.msg838689#msg838689 date=1391271725' Alıntı:
anlş-*sBeni fanatik v.s sanmayın böyle dangalak videolar yayınlarken biraz düşünün yukarda attığım videoyuda size ders olsun diye attım traktörün iyi yada kötü olduğu böyle göt göte bağlamakla anlaşılmaz gidersin tarlaya takarsın pulluğu bakarsın durumlarına ona göre karar verilir illa bağlıyacaz diyosanızda bir sürü sebep sayarım ben size motorların ağırlıkları,hp leri,üzerlerindeki şöförler,lastik boyutları,lastik hava basınçları v.s v.s bu durumlar say say bitmez oyüzden boşu boşuna reklam yapmaya gerek yok,benim çevremde tanıdığım bi patozcu kardeşim var onda hem tümosan hemde valtra var oyüzden kendim gittim gözümlede gördüm neyin ne olduğunu herkes biliyor.Hema 60 ithal modellerin hakkını yemem.Yasin adam binmeye korkuyo demişsin bak sana şunu söyliyim bir traktör alındığında ilk 500 saat içinde güzel açtırılırsa hem performansı hem de yakıtı oldukça iyi olur buna rağmen düzelmiyorsa pompada sıkıntı vardır.
ben fanatik değilim tümosan valtrayı bölmüyor zıpladığı için bölünüyor allah yapısı değil demir
valtram yok tümosanımda yok valtra sisu dizel var sanruf hidiroligi elektronik kabini biraz dar ama konforlu ıvırzıvır
tümosan elektronik hiçbiryeri yok daha yeni vitese sekromec ve yana aldı kabini ses alıyor konfor hiçbirşey yok kendi tercihimdir valtrayı tümosanla kıyaslamam kimse beni yanlış anlamasın
valtra çok yakıyorda tümosan kokluyormu çekiyorsa yakar
şunuda belirteyim bölünmüş valtra varda tümosan yokmu ve başka marka

kepirli_ercan link=topic=72367.msg878678#msg878678 date=1397237486' Alıntı:
Finlandiyalı akılı ol bak bir tane Türkü sürüdüm deme o olmadı arkada ergut var. tümodan işaret bekliyor ikisinden biri silkeler bak haberin ola ;D ;D ;D
Sürüklemeli paylaşım :)
Burdada Valtra a85 Tümosan 90-80 ' yi yerden yere vuruyor ;)

valtra tümosan çekişmesi yeni.