TÜMOSAN İLERİ GERİ ŞOV VE 3000 SAAT GARANTİ & SATIŞ MUDURU KONUSMASI

Ynt: TÜMOSAN İLERİ GERİ ŞOV VE 3000 SAAT GARANTİ & SATIŞ MUDURU KONUSMASI

ben tümonun bir videosunu izledim düğmeden difransiyel yapmış öyle bir anlatıyorki asrın mucudi sanki bende dedimki bunun yerine bağımzsız teker çalışma özellikli yapsaydın daha iyi deyilmiydi adam dondu kaldı ithal ürünler artık bunu yapmayı bırakmış bunlarda yapıyor sonrada yokmuş gibi davranıyor ne günlere kaldık yaw benim gözümde türk malına binersem erkunta binerim gerisine binmem

zehriduman link=topic=72379.msg848512#msg848512 date=1392655311' Alıntı:
ben tümonun bir videosunu izledim düğmeden difransiyel yapmış öyle bir anlatıyorki asrın mucudi sanki bende dedimki bunun yerine bağımzsız teker çalışma özellikli yapsaydın daha iyi deyilmiydi adam dondu kaldı ithal ürünler artık bunu yapmayı bırakmış bunlarda yapıyor sonrada yokmuş gibi davranıyor ne günlere kaldık yaw benim gözümde türk malına binersem erkunta binerim gerisine binmem
Erkuntta cok boguluyo ya ama görsellk olarak konfor olarak erkunt bi adım önde bnm dusuncem

tt555 link=topic=72379.msg848522#msg848522 date=1392656166' Alıntı:
Erkuntta cok boguluyo ya ama görsellk olarak konfor olarak erkunt bi adım önde bnm dusuncem
erkuntun boğulma sebebi çok ağır olmasındna kaynaklanıyor erkunt bu ağırlık dengelerini biraz düşürse güzel oluyor 2 yönden avantaj sağlıyor geç patiaj ediyor ve çekişmelerde galib geliyor birde çok hoplamıyorr kötü yanı ise boğulması ve ağır hareket etmesi yokuşlarda vitez çok düşürülmesi

zehriduman link=topic=72379.msg848715#msg848715 date=1392666600' Alıntı:
erkuntun boğulma sebebi çok ağır olmasındna kaynaklanıyor erkunt bu ağırlık dengelerini biraz düşürse güzel oluyor 2 yönden avantaj sağlıyor geç patiaj ediyor ve çekişmelerde galib geliyor birde çok hoplamıyorr kötü yanı ise boğulması ve ağır hareket etmesi yokuşlarda vitez çok düşürülmesi
Aynen kesinlikle dogruu

tt555 link=topic=72379.msg848746#msg848746 date=1392667675' Alıntı:
Aynen kesinlikle dogruu
aldıkdan sonra ağırlıklarından biraz düşüreceksin öndeki ağırlıklar fazla 2 tane sökeceksin veya gerekirse yerin düz ise arkadakilerinden de sökeceksin bu surun ortadan kalkar birde ileri geri levye atsa 2014 koparta fotoğrafındaki gibi bir kaporta yapsa erkuntu kimse tutamaz

pusat link=topic=72379.msg848751#msg848751 date=1392667879' Alıntı:
erekuntun tek cözümü var 80 hp motor koyup kaputa 70 hp yazacak bayılma kalmaz ama bu seferde cok yakıyo derler :D
şimdi konunun onunla ne alakası var 80 hp gerekdiği yükü at oda boğulur 70 lık kendine göre 80 lık kendine göre yük çekiyor emsallerine göre biraz boğuluyor yükde ama çekişmede galib geliyor adam en azında çekiyor tümo duman atmıyor birde konforu yerinde tümonun gözbebeği maksimayıda gördük çöpden parçalarla yapılmış sanki

zehriduman link=topic=72379.msg848715#msg848715 date=1392666600' Alıntı:

ağırlaştırılmış traktör fazladan mazot yakar. bir insan sırtında 50 kilo ağırlıkla dolaştığını düşünelim.
renault sitesine girip bakın. 1,5 dci (dizel motoru) clio ya takmışlar 3,8 litre yazmış.aynı motoru kangoya takmışlar 4,8 litre yakıyor.

dünya toprakların sıkışıp verimsizleşmesinin önüne geçmek için daha hafif traktörler,ağırlığı dağıtmak için radyal lastik vs... gibi şeylerle uğraşırkan biz ağırlaştırmaya çalışıyoruz.

zehriduman link=topic=72379.msg848755#msg848755 date=1392668151' Alıntı:
şimdi konunun onunla ne alakası var 80 hp gerekdiği yükü at oda boğulur 70 lık kendine göre 80 lık kendine göre yük çekiyor emsallerine göre biraz boğuluyor yükde ama çekişmede galib geliyor adam en azında çekiyor tümo duman atmıyor birde konforu yerinde tümonun gözbebeği maksimayıda gördük çöpden parçalarla yapılmış sanki
Adam hakli beyler maksima safece dis gorunusun sewdim bn

adam 3000 saatten bahsedıyo adamlar traktorun motor sanzıman diferansiyel aksamına 25 yıl anahtar vur gel yenısını al bunlar hala 3000 5000 saaten bahsedıyolar 25 senede motor en az 20000 saat yapar be