Tdd serisi sinyal kolu ve benzeri ergonomik olmayan tasarımlar

Yolda birisi bu kola nasıl ulaşcak ben anlamadım altna denedim çok zor üsten hiç olmaz en kısa yol ortdan resimdeki gbi ama direksiyon dönmez :S ;D zuha-*-s ;D zuha-*-s

Ynt: Tdd serisi sinyal kolu ve benzeri ergonomik olmayan tasarımlar

uzay kasa link=topic=72384.msg838987#msg838987 date=1391290993' Alıntı:
Yusufa katılıyorum.Sinyal kolu hiç ergonomik değil!Bunu bildirdim ama ne sonuç çıkar bilemem.

abi sinyal kolunu shuttle kolunun karşı tarafına taksalar iyi olacakmış mutlaka düzelteceklerdir diye düşünüyorum nh bu konularda hassas mutlaka dikkate alıyorlar...

:D :D Böyle bir durumda ben o kola elimi bile sürmem varsın sinyal yanmasın,yav onu bırakta şu shuttleda hiç ergonomik değil sanki toros vitesi gibi levyemi kullanıyoz shuttle mı bilemedim bils-*-

;D zuha-*-s ;D dayı senın toros duruyor mu tarlaya gıtmeye kullandıgın eger duruyorsan onun sılıcek kolunu sokup td ye taksak sankı daha ergonomık durur zuha-*-s ;D zuha-*-s

jrkeag3 link=topic=72384.msg839014#msg839014 date=1391292753' Alıntı:
;D zuha-*-s ;D dayı senın toros duruyor mu tarlaya gıtmeye kullandıgın eger duruyorsan onun sılıcek kolunu sokup td ye taksak sankı daha ergonomık durur zuha-*-s ;D zuha-*-s
Burhan küçükken çok oynardı o kolla hatta bikeresinde kırmıştı :D torosu mehmete verdim işçileri götürüyo ok-*-s

bencede çok saçma olmuş onu yapacaklarına bizim traktörlerdeki gibi eski düzen küçük bi düğme kosalardı el altına daha iyiyidi kubota güzel yapmış m serisinde aynen otomobil gibi far sinyal park lambaları çok kullanışlı

anladım dayı ah su yaramz burhan yok mu ;D napıo sımdı
ozvatan38 link=topic=72384.msg839022#msg839022 date=1391293897' Alıntı:
bencede çok saçma olmuş onu yapacaklarına bizim traktörlerdeki gibi eski düzen küçük bi düğme kosalardı el altına daha iyiyidi kubota güzel yapmış m serisinde aynen otomobil gibi
zuha-*-s ;D

jrkeag3 link=topic=72384.msg839014#msg839014 date=1391292753' Alıntı:
td ye bilmemde mf 200 serisine kolayca monte ederiz direksiyon simid boğazı uzun ya toros koluna saj dan kelepçe gibi yapıp montelicen süperde olur ;D

traktorde fazla sinyal kullanılmadıgından fark etmez bence :) ha soyle bişey var koltugu one çekersin direksiyon havada olarak kalır o zaman kolayca yetişiliyo elinin altında oluyo :) ben sahsen sadece polis gordugumde sinyal kullanıyorum traktorde :D

samet19 link=topic=72384.msg839102#msg839102 date=1391329639' Alıntı:
O degilde bizde 2005 td65dt var el gazı çok sert hemen kırılıyo
eskilerden kullandım ama ole bi sıkıntı gormedim kolun oldugu yerlere kaucuklu gres sur surulcek yer varsa o zaman sıkıntı ortadan kalkar kaucuklu gres bi yapıştımı zaten kolay kolay çıkmıyo bazıları ben motorun arka kollarına basmıştım sonra tanzikli su ile bile çıkartamadım.