KUDRET 5/12ÜNLÜ

Ynt: KUDRET 5/12ÜNLÜ

Yorumlar için cok tesekkurler allah razı olsun hepinizden suanda motor acılma surecinde yakıtını ölcmüyoruz daha doğrusu ölcme fırsatı bulamadık kudretin performansı cok cooooooook güzel allah nazarlardan saklasın geçen hafta kendi tarlalarımızı sürdüm bitirdim 5/12 ünlü ile tarla4 ile bazı yerde tarla4 tavsan ile cok rahat gidiyor dün sitemiz üyelerinden sekoo19 nickli üyemizin köyüne gittik bayiinin istek üzerine gittik toprak yapısı ağır bi tarlada sürüm yaptık 5/13 alpler ile düz 2 ile sürüm yaptım hilesiz bi sekilde tarladaki hızı ise 9.50 ve10,11 km idi belki güleceksiniz ama aynen dediğim gibi hilesiz bi şekilde sürüm yaptım getcekten cok şaşırttı kudret beni meğerse bi ejderha yatıyormus kudretin icinde gercekten helal olsun diyorum erkunt traktöre 10km hız ve düz 2.vitesde pulluk ile sürüm yapmak kolay deil die düşünüyorum. Hatta bi abinin nhtd110 vardı oda bindi kudrete cok begendi kudret den inince bizim bayi muharrem abi getir kapısalım dedi adam getirmedi ama cok begendi kudreti adam td110 u satıp erkunt alcak bugün bayii ile görüşmüşler