tarım bilgi sistemi tbs

Ynt: tarım bilgi sistemi tbs

serdar38 link=topic=72410.msg839794#msg839794 date=1391437779' Alıntı:
herhalde kimse bilmiyor bu tbs nin ne oldugunu. dün ilçe tarımdan bi mühendise sordum çks yerine geçecek bu sistem falan dedi ama tam anlamadım ne olduğunu
serdar bey ,şayetne işe yaradığı hakkında bilği edinirseniz paylaşın burdada bizlerede faydası olsun.

Bu yıl bu sisteme geçilçeğini söylemişti ilçe tarımdakiler. Artık parsel sınırlarımız burdan görebilceğimizi söylemişti. Ama tam olarak yapılmamış büyük ihtimal daha faliyette değil. Bu sistem olduktan sonra her çiftçiye tablet verilme gibi bir durumda olabilir bunun hakkında da çalışma var demişti ilçe tarımdaki görevli

doktorsihirbaz link=topic=72410.msg839812#msg839812 date=1391439277' Alıntı:
Bu yıl bu sisteme geçilçeğini söylemişti ilçe tarımdakiler. Artık parsel sınırlarımız burdan görebilceğimizi söylemişti. Ama tam olarak yapılmamış büyük ihtimal daha faliyette değil. Bu sistem olduktan sonra her çiftçiye tablet verilme gibi bir durumda olabilir bunun hakkında da çalışma var demişti ilçe tarımdaki görevli
şimdi kayıt oldum siteye yarım saattir bakıyorum tarlalarımı falan kaydettim ama haritada falan göstermiyor bu seneden sonra geçilecek bi sistemmiş çks yerine kullanılacak her işini bilgisayerdan yapacaksın tarlaları falan izleyeceksin demişti ilçe tarımdakiler

serdar38 link=topic=72410.msg839837#msg839837 date=1391441084' Alıntı:
şimdi kayıt oldum siteye yarım saattir bakıyorum tarlalarımı falan kaydettim ama haritada falan göstermiyor bu seneden sonra geçilecek bi sistemmiş çks yerine kullanılacak her işini bilgisayerdan yapacaksın tarlaları falan izleyeceksin demişti ilçe tarımdakiler
nasıl kayıt oldunuz yardımcı olurmusunuz

şimdide bu kişi kayıtlı değil diyo tarbile e mail attım yetkilendirme süreci devam ediyor falan dedi yine herzaman ki gibi karışık işler galiba daha iyi yardımcı olabilecek birisi varsa yanıtlasa iyi olur