başak test sürümü

Ynt: başak test sürümü

jrkeag3 link=topic=72418.msg839944#msg839944 date=1391448141' Alıntı:
abı bunda ne motoru var asansor cekıde sonradan eklenebılır...başak ıyı makınedir. vitesleri bucuklu mu
mersedes motor varmış her vites te (N) ve (S) var yani 1 e attın mı ikide kademe buçuk n ve s var

jrkeag3 link=topic=72418.msg839968#msg839968 date=1391449083' Alıntı:
mercedes motor varsa ıyıdır. abi avusturya menseeeli motor bu basaak steyr kopyasıdır.. Bu arada yakıtı denedınız mi.
ben anlamam bana denen bu motorun mersedes oldugu 13 lü kültövatörde 60 dekar yer işledim 25 lt felan eksiltti tam ölçümü sabah yaparım görüntü bu tahmini konuşuyorum

O mercedes motor işi hikaye :D O traktörün üstünde bildiğimiz steyr 8073 ün motorunun turbo intercool ü var.Viteslerine gelirsek şanzıman biraz ağır devirli.4takviyenin yavaşı 1düz hızlıdan seridir.4takviyenin hızlısıda düz2 nin yavaşından hızlıdır.Vites şemasına bakarsanız daha iyi anlarsınız.Zf şanzıman ilk kullanımlarda biraz karışık gelir ama zamanla alışırsın.

wood link=topic=72418.msg840053#msg840053 date=1391455244' Alıntı:
O mercedes motor işi hikaye :D O traktörün üstünde bildiğimiz steyr 8073 ün motorunun turbo intercool ü var.Viteslerine gelirsek şanzıman biraz ağır devirli.4takviyenin yavaşı 1düz hızlıdan seridir.4takviyenin hızlısıda düz2 nin yavaşından hızlıdır.Vites şemasına bakarsanız daha iyi anlarsınız.Zf şanzıman ilk kullanımlarda biraz karışık gelir ama zamanla alışırsın.
biz acemiyiz ama vites şeması yok ki gördügüm yerlerde motoruna gelince ben anlamam hiç bir fikrim yok bana denen neyse onu diyorum :D o zaman 4 takviye hızlısı düz 2 nin hızlısından hızlımı .. aman boşver kafam karıştı sabah denerim ama yolda çok seri ve gayet hızlı

Bunlar hafif motor az yakar 4x4 traktörü olan 1 tanede bunlardan alsın ayak işlerine iyi oluyor tavsiye ederim,kuyruk mili çok güçlüdür eski steyr başaklarda 1000d/d mevcut ancak bunlarda varmı tam olarak bilmiyorum kısacası kuyruk miliyle olan işlerde muhteşem,ancak konfor konusunda pek iştah açıcı değil vitesler olsun v.s gelişmesi gerek yeni çıkan be serisine baktımda özellikler güzel ancak tasarım kötü dış görünüşünü fln pek beğenmedim fuarda fiyatları sordum şu bildiğimiz klasik demir kasalara bile en az 50-60lira diyorlar açıkçası ben bu motora okadar para vermem benim burdada 2075 klasik kasa 4x4var 3lü pulluk takıyor diğer markalar 4lü pulluk takıyor bunuda göz önünde bulundurun ağır motor herzaman için avantajlıdır yere daha iyi tutunur,almayı düşünenlerede mercedes motorlusunu tavsiye ederim... anlş-*s

gezegen link=topic=72418.msg840064#msg840064 date=1391455989' Alıntı:
biz acemiyiz ama vites şeması yok ki gördügüm yerlerde motoruna gelince ben anlamam hiç bir fikrim yok bana denen neyse onu diyorum :D o zaman 4 takviye hızlısı düz 2 nin hızlısından hızlımı .. aman boşver kafam karıştı sabah denerim ama yolda çok seri ve gayet hızlı

:D 4 takviyenin hızlısı 2 nin yavaşından hızlı.hızlı 1den yavaş bire düşünece yavaş bir yerine 3takviye nin hızlısına takabilirsin.