Case jx 100 hakkında yorumlarınızı bekliyorum . . .

Ynt: Case jx 100 hakkında yorumlarınızı bekliyorum . . .

Toprak Ağası link=topic=72432.msg839666#msg839666 date=1391418551' Alıntı:
ünlü 12 14 16 ayar 5 li tam otomatik pulluk aldım jx 100 hakkından gelirmi?

Ayarlı almakta iyi yapmışsın. Topraktan toprağa değişir bizim toprakta 5li 12' uygun fakat TD85D ye 5li 16' takan vardı tavına göre sizin JX100 de çekebilir...

hayırlısı olsun 5 14 al cok rahat ceker dıe dusunuyorum bızde 100 luk vardı turan 5 14 lu cok rahat cekıyodu ünlü motoru tutmuyor hemde dahada rahat gıder suan jx 110 var bızde ünlü aldık 5 li 14 no seri birle cok rahat gıdıyo denemek ıcın 2 4 le denıyorum onunlada cekıo ama cok hızlı oluo 2 4 uygunu normalde 1 bile degil 2 3 tur ..

Öncelikle motorunuz hayırlı olsun..

Malum yerli NH/Case aynı fabrika çıkışlı.. NH ' nin de arkalar farklı önler farklı mı? İlginç ebat uydurmak için yaptılar diyecem ama garip.. büyük ihtimalle ucuza kaçtılar diyecem o zaman arkayada Miçlen takmazlardı..

Kleber ise bildiğm avrupa-kalitedir..

Ne malı acep önlar?

yan komsula ıkımızde aynı zamanda aldık bız case jx 100 max pro onlar new holland td 75 d avrupa aldı lakınn ıkı motorda farklı bayılerden alındı lastıkler radial lakın arkalar mıchelın onler kleo mu ole bısı snrm fabrıka bole cıkarıooo bayıyı aradım ole cıktıgını soledı ama dogrumu bılmıorummm