BASAK BE 70 DETAYLİ FOTO

Ynt: BASAK BE 70 DETAYLİ FOTO

Çamurluklar da yapılmak üzere.bundan sonra takılır.kanca kol demişsiniz.bence bi işe yaramaz opsiyonel olabilir.300 liraya orta kol alınabilir.300 e de yan lift tamamdır.ben almam firma koysaydı dersen git erkunt 90 al.

Bazen kızıyorum kusura bakmayın.ama bu motor 90 hp, 85 bin liraya alınabilir.sizin saydığınız özellikteki diğer motorlar bundan en az 15 bin lira daha pahalı.tabiki koyacak adam lift kanca kol felan.kalan herşey aynı.
Orta kısımın çıkıntılı olmasının ses hariç pek zararı yok.çamurluk araları biraz dar,bir de kabin dar ve hos koltuğu yok.katılıyorum olsa daha iyi olurdu.

Motoru ben beğendim. Bence alınır. Be 90 için ağırlığı arttırmaları lazım bir tek.

Hiçbirisi önemli değil de, o sarı pto kolu çok tehlikeli yerde. Yani düşünüyorum bir yolcu olarak binmek zorunda kalındı, içerisi dar, gidebilecek yer yok. Ister istemez kola dayanacak.

Yani şöförün çok hassas sürmesi lazım. En küçük sallantıda..

emrahyildirim link=topic=72440.msg841514#msg841514 date=1391675333' Alıntı:
Arkadaş ne kadar kötülediniz ya.buna motor deyip alıp kapısına koyanlar var.örneğin biz.gayet memnunuz

Arkadaşım bu kötüleme hastalığı sitede var. Tümosan 9115 ' e de yazılanlarda bu çok net görünüyor. İnşallah değişir.

sebazios link=topic=72440.msg841549#msg841549 date=1391678862' Alıntı:
Motoru ben beğendim. Bence alınır. Be 90 için ağırlığı arttırmaları lazım bir tek.

Hiçbirisi önemli değil de, o sarı pto kolu çok tehlikeli yerde. Yani düşünüyorum bir yolcu olarak binmek zorunda kalındı, içerisi dar, gidebilecek yer yok. Ister istemez kola dayanacak.

Yani şöförün çok hassas sürmesi lazım. En küçük sallantıda..
Sen iyi anlıyorsun bu işten.motor şu halde 4100 kg ancak geliyor ki bana göre yetersiz.zaten performansını diğerlerine göre etkileyen de bu.

Saygı duymak lazım sonucta bu traktör de ciftci icin üretiliyor ihtiyacı olan maddi gücü yeten alır kullanir önemli olan aldığımız bir maldan memnun kalmak deilmi keske olsada hepmiz fendt kullansak ama fendt olana kadar elimizdekine sahip çıkalım yeter