TM 120 havuç arabasıyla çamurda kaldı

4169.jpg

4175.jpg

4184.jpg

4189.jpg

4196.jpg

4202.jpg

Ynt: TM 120 havuç arabasıyla çamurda kaldı

geçmiş olsun fotolarda süper...ama tm120 nin onu cıkarması lazm ya....bizim burda mısır tarlasında tm120 1 römorku 11tonu dingile sürtmeye 1 milm wardı cıkardı...ama motorun oldğu yer cok camur deildi....bizm landininide...1 tane 10 tonluğu cıkardı ama baya bi camurdu dinigil yere sürtünüodu ama maalesef foto cekemedm.......telim foto cekmediği için :(

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler sağolun bu araba önceden zaten batırmişlar olduğu gibi çökmüş geri ileri oynamıyor onun için çıkaramadı geri ileri araba gitseydi çıkarırdı yoldan geçen arkadaşin motorunuda taktık j d 6320 ikisi bi kaç sefer zorla çikardı j d yi çekme fırsatım olmadı çünkü tm yi ben kullaniyordum araba bizim deil emmi oğullarının onların motorları turpta olduğu için yoktu sade tn 75 vardı zaten o batırmiş arabayı oda kenarda çikmamiş

evet salı günü ve akşamı yağmur yağdi maşallah bu sene güzel yağiyor inşallah böyle bol yağmurlu kar lı bir kiş olur su yönünden ayrıca yağmur yağdimi havuç piyasası haraketleniyor iş az olduğu için
gökte haraket olmasa yerde bereket olmazmiş
atalarımız demiş

yorumlar için teşekkürler
evet kaşinhanlıyım çumrada yakın zaten bura
zaten havucun çoğunu bizim köylüler çumra tarlalarına icara ekiyorlar
ama biz hiç ekmedik çumraya minaremizi kaybetmedik
konyaya 20 km yakın bir kasaba burası karaman yolu üzeri 20. km
çamurda çabuk çöküyor zaten araba toplam ağirlık römorkla birlikte 7 8 ton gelir
havuç sozonu kişin olduğu için çamur oluyor mecburen arkadaşlar

anlaşildı arkadaş zorladım ama çıkmadı zaten batmış arabayı taktım
ilk resimde belli arabayı sola asılıyım dedim araba yatacaktı makaslayınca